«Манчестер Сіті» прибуде до Києва за два дні до матчу

Динамо Київ 18 Лютого, 16:22 457
«Манчестер Сіті» прибуде до Києва за два дні до матчу Фото: mirror.co.uk
​Суперник «Динамо» по 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» визначився з програмою перебування під час візиту до Києва.

Команда Мануеля Пеллегріні чартерним рейсом прибуває в аеропорт «Бориспіль» у понеділок, 22 лютого, о 19:30. Прямо з головних повітряних воріт України англійці переберуться в готель «Хаятт», який і стане місцем їхнього базування на наступні дві доби.

У вівторок в першій половині дня в розкладі «МанСіті» вільний час. Можливо, гравці його використають для прогулянки прилеглими кварталами, адже зовсім поруч біля готелю розміщені головні пам'ятки Києва - Софіївська та Михайлівська церкви, Андріївський узвіз. На 17:00 призначено виїзд на тренування на НСК «Олімпійський», перед початком якого Пеллегріні та один із гравців проведуть прес-конференцію. Тренування англійців триватиме близько години, з яких відповідно до регламенту для преси будуть відкриті перші 15 хвилин.

Що стосується безпосередньо 24 лютого, дня матчу «Динамо» - «Манчестер Сіті», на стадіон гості прибудуть приблизно за 1:45 до стартового свистка арбітра. Вимоги до приймаючої сторони у скрупульозних британців досить традиційні: у роздягальні повинні бути масажні столи, рушники, чай, кава, фрукти, вода без газу, а також 80 кілограмів льоду в кубиках.

Відразу після закінчення матчу делегація «Манчестер Сіті» вирушає в аеропорт «Бориспіль», звідки чартерним рейсом повернеться до Манчестера,- повідомляє офіційний сайт київського «Динамо».