Команда тижня Ліги чемпіонів

Світовий футбол 18 Лютого, 19:12 602
Команда тижня Ліги чемпіонів | 19-27 Фото: uefa.com
Найбільше гравців в Команду тижня Ліги чемпіонів делегував мадридський «Реал», повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Воротар: Кевін Трапп ( «Парі Сен-Жермен»)

Виручивши «ПСЖ» за рахунку 0:0 після удару Дієго Кости в упор, Трапп згодом блиснув ще в декількох епізодах і забезпечив команді перемогу з рахунком 2:1.

Захисник: Антоніо Рюдігер ( «Рома»)

Кріштіану Роналду, звичайно, все одно забив, а «Реал» переміг з рахунком 2:0, але Антоніо Рюдігер і Ко дуже довго не дозволяли мадридцям наблизитися до своїх воріт.

Захисник: Гері Кехілл ( «Челсі»)

За відсутності Джона Террі і Кюрте Зума відповідальність за оборону в поєдинку з «ПСЖ» взяв на себе Гері Кехілл. Центральний захисник не підвів, що допомогло «Челсі» зберегти інтригу в боротьбі за путівку в наступний раунд.

Захисник: Рафаель Варан ( «Реал»)

«Реал» розігрався тільки в другому таймі, а збереження воріт до перерви мадридцям гарантувала надійна гра Рафаеля Варана, який відзначився кількома своєчасними перехопленнями та блокованими ударами.

Захисник: Марсело ( «Реал»)

Саме з передачі Марсело Роналду відкрив рахунок в Римі. Участь бразильського захисника в матчі була під питанням, але в підсумку він здорово проявив себе на лівому фланзі.

Півзахисник: Вілліан ( «Челсі»)

Лондонці проводять досить невдалий сезон, і Вілліан є променем світла в темному царстві. Ось і в Парижі він здорово грав у півзахисті, диригуючи грою гостей.

Півзахисник: Ренату Саншеш ( «Бенфіка»)

Юний діамант лісабонців знову підтвердив, що йому не дарма щедро видають аванси. Здорово виглядав в домашній зустрічі з «Зенітом», не давши толком розвернутися Халку.

Півзахисник: Юліан Дракслер ( «Вольфсбург»)

Зробив дубль в гостьовій дуелі з «Гентом» і допоміг «вовкам» перемогти з рахунком 3:2. В обох гольових епізодах був технічний і холоднокровний, та й загалом провів шикарний матч.

Нападаючий: Макс Крузе ( «Вольфсбург»)

Крузе загрожував воротам «Генка» протягом всієї гри забив ударом з льоту гол, який виявився в результаті переможним.

Нападаючий: Жонас ( «Бенфіка»)

Здавалося, що всі потуги «Бенфіки» в матчі з «Зенітом» будуть марні, і матч завершиться нульовою нічиєю, але в доданий час бразилець послав-таки м'яч у ворота гостей.

Нападаючий: Кріштіану Роналду ( «Реал»)

Португалець забив рекордні 11 голів на груповій стадії і відзначився в першому ж матчі плей-офф. Роналду демонстрував звичну швидкість, потужність і вразив ворота красивим ударом в «дев'ятку»