Мірча Луческу: «Для першого матчу зіграли дуже добре!»

Футбол України 19 Лютого, 09:57 540
Мірча Луческу: «Для першого матчу зіграли дуже добре!»
​Головний тренер «Шахтаря» дав прес-конференцію після гри з «Шальке».
— Рахунок 0:0 дозволяє мати шанси на вихід в наступний етап. Ми очікували складної гри, так і вийшло. Давалася взнаки різниця між командою, яка провела вже багато офіційних матчів в чемпіонаті, і нами - ми не зіграли ще жодного офіційного поєдинку. Якщо перший тайм був рівним в плані моментів біля чужих воріт, то в другій половині трохи більше переваги було у «Шальке». Вони були більш агресивними в завершальній частині своїх атак. Але можу зазначити, що сьогодні дуже добре зіграв Пятов: «Шальке» створював багато проблем, і Андрій їх вирішував. Нам же в деяких гольових моментах біля воріт суперника, напевно, не вистачило холоднокровності. «Шальке» свіжіше виглядав фізично. Це нормально. У нас є ще тиждень для підготовки до другого матчу. Тепер ми добре знаємо потенціал цієї команди. Дуже шкода, що перед матчем-відповіддю ми втратили Кучера - він допоміг би нам на виїзді. Але ми будемо грати до кінця і намагатися використовувати шанси в Гельзенкірхені, - цитує Луческу shakhtar.com
— Cитуація така, що Фред не може грати, і нам доводиться грати з двома опорними півзахисниками оборонного плану. Це відчувається: одна людина менше бере участь в атаках. Хоча і Малишев, і Степаненко добре діяли і в відборі, і в боротьбі з суперниками. Але завершального пасу, який може дати опорний хавбек, з їхнього боку, на жаль, не було. Можна згадати, як це робили Фернандіньо, ті ж Фред або Ілсіньо. Але хочу відзначати всіх без винятку: для першого матчу зіграли дуже добре! І два центральні захисники, і воротар... Гладкий дуже сильно бився! На жаль, були моменти, які він повинен був реалізовувати. Особливо в кінці другого тайму: якби пробив в один дотик, а не обробляв м'яч, можливо, він би забив.

По-перше, думаю, ніхто з травмованих не відновиться до другого матчу. Щоб відновитися, потрібно мати ще велике-велике бажання. Буду сподіватися, що вони хоча б до чемпіонату приведуть себе в порядок.Будемо тут же грати з «Ворсклою», «Металістом» і так далі. Буде багато залежати від того, як ми в цей період ще проведемо матч. 0:0 - це позитивний результат. Він дає нам шанси на виїзді. Потрібно буде правильно цим результатом скористатися. Головне, що ми не пропустили в свої ворота. А якби забили, то взагалі було б чудово.

Після відходу Тейшейри ясно було, що на цьому місці краще всього виглядатиме Коваленко, хоча ми пробували його і на інших позиціях. Будемо сподіватися, що він стане ще більш корисним, а це прийде тільки з досвідом. Ісмаїлі виглядає краще, тому він був в складі. Коефіцієнт корисної дії у Ісмаїлі сьогодні вище, ніж у Шевчука й Азеведо.