Як Коваленко замінив Тейшейру в «Шахтарі»

Футбол України 19 Лютого, 12:11 656
Як Коваленко замінив Тейшейру в «Шахтарі»  | 19-27
20-річний атакувальний півзахисник Віктор Коваленко став одним з найгірших гравців матчу проти «Шальке».

Після продажу Тейшейри у Китай за 50 млн. євро Луческу награвав на його позиції Тайсона і Коваленка. Молодий українець показав найкращі результати на зборах, забивши 4 голи проти 2 у Тайсона. І саме йому довірили місце в основі на матч плей-офф Ліги Європи проти «Шальке».

У Львові Коваленко намагався грати з глибини, в атаках зміщувався на фланги, не сильно ризикував йти в обіграш. Але дуже сміливо бив по воротах, щоправда настільки неточно, що вболівальники на верхніх ярусах «Арени Львів» ловили м'ячі після його ударів.

Був і гольовий момент, але Коваленка знову ж таки підвела точність.

Взагалі Коваленко пробивав по воротах німців 3 рази і всі вони були неточними. Також Віктор віддав 3 загострюючі передачі. Щодо пасів - Коваленко за матч віддав 28 передач і 71% були точними.

Єдиноборства Коваленко програв майже всі.

Якщо в першому таймі активність українця була помітною, то у другому таймі він взагалі пропав. Можливо, підсів фізично.

Але на фоні інших гравців «Шахтаря», Коваленко був не найгіршим. Взяти хоча б Кучера з «червоною» карткою чи Гладкого, котрий не реалізував кілька гольових нагод.

Не дивлячись на слабку гру, яку показав Коваленко та весь «Шахтар», вже зараз видно, що у 20-річного хлопця світла голова.

Луческу продовжить давати шанси українцю, а «Шахтар» зробить ставку на чемпіонат. Після нічиєї 0:0 експерименти Містера продовжаться у Німеччині, бо «Шахтарю» Ліга Європи менш потрібна, ніж «золото» чемпіонату і пряме потрапляння до групового раунду Ліги чемпіонів.

Через кілька років з Коваленка виросте зірка українського футболу. Але на даному етапі він не заміна Алексу Тейшейрі (22 голи у 15 матчах).