Нємчанінов: "«Динамо» перестало недооцінювати Волинь"

Динамо Київ 11 Листопада, 11:54 935
Нємчанінов: «Динамо» перестало недооцінювати Волинь
Півзахисник "Волині" Дмитро Нємчанінов прокоментував матч проти київського «Динамо» (1:4), де йому вдалося забити єдиний гол своєї команди.

Півзахисник "Волині" Дмитро Нємчанінов прокоментував матч проти київського «Динамо» (1:4), де йому вдалося забити єдиний гол своєї команди.

"Гол Шовковському? Матей віддав пас, я прийняв м'яч, побачив, що Сільва змістився до мене і вирішив другим дотиком бити. Вийшло красиво... Звичайно, приємно, що забив, але результат нас всіх не втішив. Це мій прем'єрний гол у вищій лізі, але радості не дуже багато", - сказав Немчанінов.

"Я більше грав з Сільвою, а Шіш - з Ярмоленко. Крім того, в центр зміщувався до Хачеріді або Вукоєвича. Тому саме цих гравців і виділю в «Динамо». А взагалі - вони всі зібралися і дуже добре зіграли сьогодні".

"Вони тепер припинили недооцінювати нас. Але я вважаю, що ми самі почали даремно притискатися до своїх воріт. «Динамо» заволоділо м'ячем, а у нас мало що виходило в атаці. У другому таймі кияни на контратаках більше зіграли, а у нас самовіддачі максимальної не вистачило. Боролися як могли, шкода, що вболівальників розчарували. Їх, здається, прийшло найбільше в цьому сезоні. Завжди б так, а ми постараємося їх надихати грою".

Нємчанінов - вихованець школи київського «Динамо».

"Коли грав у «Динамо-2», «Динамо-3», то з Ярмоленко перетинався, з Макаренко. Але відтоді багато хлопців вже пішли з київської команди по орендах, наприклад".