Богдан Шуст: «Сергій Кравченко допоміг з виїздом до Індії»

Футбол України 20 Лютого, 13:27 816
Богдан Шуст: «Сергій Кравченко допоміг з виїздом до Індії» Фото: football.ua
Чотири дні тому луцька “Волинь” завершила свої виступи на турнірі в Індії – Nagjii Cup.

Зігравши три матчі проти молодіжних команд бразильського “Атлетика”, англійського “Уотфорда”, а також основи румунського “Рапіду”, команда Віталія Кварцяного не зуміла виграти ні разу, проте й не програла жодного матчу. На жаль, трьох нічийних результатів вистачило лише для третього місця в групі.

Про те, як виник варіант з індійськими турніром, а також про майбутнє “Волині” розповів воротар команди Богдан Шуст.

- Цього року луцька “Волинь” здивувала багатьох, відправившись на зимові збори у Індію. Як виник варіант з проведенням передсезонної підготовки так далеко від дому?

- В тій ситуації, що ми знаходимось, змінити обстановку було дуже доречно! Збори заздалегідь проплачені не були, умови для повноцінної підготовки у Луцьку відсутні, до того ж всього не додавали оптимізму обіцянки про погашення боргів, які, на жаль, залишалися лише обіцянками.

Добре, що Сергій Кравченко допоміг з виїздом до Індії. Як би там не було, але ми змогли потренуватися на зеленому газоні, провели три міжнародні зустрічі, врешті-решт відвідали нову для нас країну!

- З екзотичної Індії повернемось до українських реалій. Зовсім недавно «Волинь» втратила 12 набраних очок, що фактично виключило команду з боротьби за місце в Лізі Європи. Які завдання ставляться перед командою на другу половину сезону

- Команда завершила першу частину чемпіонату на п’ятому місці, здобула хороший результат, виконала поставлену задачу. На жаль, очки не повернеш, хоча їх втрата на даному етапі виглядає не самим плачевним результатом. Найгірше те, що клуб може припинити своє існування, а це велика втрата для українського футболу! Ігри, що залишилося зіграти у цьому сезоні, на жаль, турнірного значення мати не будуть. Потрібно просто дограти чемпіонат на високому рівні!