Як «Олімпійский» до матчів готувався

Динамо Київ 21 Лютого, 18:59 775
Як «Олімпійский» до матчів готувався Фото: 1927.kiev.ua
Директор з питань зовнішніх зв'язків «Олімпійського» Віктор Анісімов та головний агроном стадіону Максим Стельмах розказали про підготовку НСК до матчу з «Манчестер Сіті» та інших поєдинків київського «Динамо».
«Стадіон ставиться до проведення цього матчу так само, як і до проведення будь-якого іншого. Глядач, який прийде на матч, повинен відчувати себе комфорнто, безпека повинна бути на вищому рівні. Матч має бути проведений так, щоб не було претензій з боку УЄФА, ФФУ, домашнього клубу і клубу гостей. Ми доклали всіх зусиль, щоб на 100% було готове поле і до нього не було претензій, як у минулому році. УЄФА нас постійно моніторить в цьому плані. На сьогоднішній день вже пішли остаточні процедури з підготовки всіх служб стадіону до проведення такого відповідального матчу.

Попереду очікується велика нарада з безпеки, де будуть присутні представники УЄФА, клубу, стадіону і всіх правоохоронних органів.

Для чого існує футбол? Він існує для глядачів, для вболівальників, для фанатів. Ми раді тому, що УЄФА пішла назустріч, надала довіру Україні, «Динамо», стадіону, і ми проведемо матч з глядачами.

Ми на сьогоднішній день переглянули меню в фаст-фудах, будуть новинки, сподіваюся, ми приємно здивуємо вболівальників цим. Крім того, передбачається ряд заходів на території стадіону для вболівальників, тобто певні розважальні акції, тому ми просимо глядачів прийти заздалегідь, стадіон буде відкритий за дві години до матчу. Для того, щоб не створювати собі незручностей, потрібно прийти на матч заздалегідь, хоча б за годину», - розказав Віктор Анісімов офіційному відеопорталу ФК «Динамо» (Київ).


***

«На початку грудня, фактично після закінчення матчу, температура була не дуже низькою, але мінусовою, снігу не було, тому у нас поле було накрито і температура стабільно підтримувалася. Температура була стабільною. Зараз у нас уже повністю йде підготовка. Для нас, звичайно, «Манчестер Сіті» - це першочерговий матч, але поле ми готуємо до сезону, тому ми маємо забезпечувати, перш за все, кореневу систему поля. На даний момент, коренева система повністю дає приріст. Навіть якщо при несприятливій погоді поле пошкодиться, то воно зможе за певний період відновитися без особливих для себе навантажень», - каже Максим Стельмах.