Юнес Беланда: «У другому таймі ми втратили ініціативу»

Світовий футбол 21 Лютого, 23:57 602
Юнес Беланда: «У другому таймі ми втратили ініціативу» | 19-27 Фото: schalke04.de
Атакуючий півзахисник «Шальке», чиї права належать київському «Динамо», прокоментував нічию проти «Штутгарта» в рамках 22-го туру чемпіонату Німеччини.
«Звичайно, я дуже радий, що забив перший м'яч на Фелтінс-Арені. Було приємно підбігти до трибун і посвяткувати разом з уболівальниками. Але, в підсумку, розчарування переважили радість. Ми не змогли перемогти. Домашня перемога проти «Штутгарта» була б для нас неймовірно важливою. Вважаю, що в першому таймі ми були кращою командою на полі. На жаль, у другому таймі ми втратили ініціативу. «Штутгарт» доклав багато зусиль і зумів зрівняти рахунок. Думаю, що це заслужений результат», - цитує Беланда офіційний сайт «Шальке».