Сергій Ковалець: "Новачки в молодіжній збірній є завжди"

Динамо Київ 11 Листопада, 15:30 746
Сергій Ковалець: Новачки в молодіжній збірній є завжди
В понеділок, 11 листопада, молодіжна збірна України розпочне навчально-тренувальний збір напередодні останньої в цьому році гри. Нагадаємо, що 18 листопада молодіжна збірна України проведе свій третій матч у відборі ЧЄ-2013/2015 року проти збірної Швейцарії. Напередодні про підготовку до майбутньої гри прес-службі розповів головний тренер української «молодіжки» Сергій Ковалець.

 

− Сергію Івановичу, нещодавно Ви назвали склад гравців, які будуть готуватися до матчу кваліфікаційного турніру ЧЄ-2013/2015 року проти збірної Швейцарії. У ньому присутні аж п’ять новачків. З чим це пов’язано?

− Ми не раз говорили про те, що у нас є багато достойних футболістів − як гравців Прем’єр-ліги, представників дублюючих складів, так і гравців першої та другої ліг. Ми і до цього акцентували увагу на тому, що шанс потрапити до молодіжної збірної є у всіх. Ми постійно слідкуємо за усіма молодими футболістами, тому новачки є завжди. Якщо гравець себе проявив, ми його запрошуємо до лав збірної. Підбір гравців до молодіжної збірної − постійний процес, і поява новачків − це нормально

− Чи є кадрові проблеми у «молодіжці» напередодні надважливого виїзного матчу зі Швейцарією? 

− Так, у нас виникли певні проблеми − травмовані декілька ключових гравців. Ви це самі можете бачити по списку.

− Як Ви плануєте побудувати тренувальний збір перед вильотом молодіжної команди до Швейцарії? Чи заплановані у «молодіжки» якість спаринги?

− Ми збираємось 11 листопада у Києві, тренуватися будемо в Лютіжі. Це пов’язано з тим, що свій матч у Швейцарії ми будемо грати в Туні. Там штучне покриття, тому, відповідно, і готуватися ми будемо на такому газоні. На 13 листопада у нас запланований спаринг. 17 листопада ми вилітаємо до Швейцарії.

 Як ви оціните гру Вашого найближчого суперника?

− Швейцарія − дуже організована команда, нам буде цікаво зіграти з ними. 14 листопада у них матч проти Хорватії, у нас хтось з тренерів обов’язково відвідає цей матч, тому матимемо ще більше матеріалу для аналізу.

 Матч з молодіжною збірною Швейцарії стане останнім для української збірної у 2013 році. Як «молодіжка» розпочне наступний 2014 рік?

− Так, це буде останній матч у цьому році. Слід сказати, що рік насправді видався дуже цікавим. У січні наступного року ми візьмемо участь у Кубку Співдружності та готуватимуся до офіційних матчів.