«Волинь» знову оштрафують на 12 очок

Футбол України 22 Лютого, 13:20 659
«Волинь» знову оштрафують на 12 очок
Найближчим часов ФФУ планує зняти з «Волині» ще 12 очок.

Як стало відомо Sport Arena, найближчим часом луцьку «Волинь» очікує чергове зняття очок за невиконання фінансових зобов'язань.

За інформацією від джерела у федерації, на цьому тижні ФФУ ще раз оштрафує «Волинь» на 12 очок. Причина - невиконання вказівок відповідно до рішень Спортивного арбітражного суду Лозанни (CAS) і ФІФА. Дані санкції утворилися через невиплати боргів таким екс-футболістам як Максим Старцев, Петер Занєв, Валентин Ілієв і Сергій Пилипчук.

При цьому повідомляється, що зняття 12-ти пунктів може стати не останнім покаранням для команди в цьому сезоні. У ФФУ погрожують і далі знімати з лучан турнірні бали, якщо ФК не гаситиме заборгованості. Крім того, тривала конфронтація в цьому питанні може закінчитися для Волині зниженням в класі.

Нагадаємо, в цьому сезоні ФФУ вже позбавила команду Віталія Кварцяного 12-ти очок в чемпіонаті України, після чого команда опустилася з шостого на дев'яту сходинку. Якщо «Волинь» втратить ще 12 пунктів, то залишиться з трьома очками в активі і опуститься на дно турнірної таблиці.