«Олімпік» відмовився від послуг Лухтанова

Футбол України 22 Лютого, 13:36 441
«Олімпік» відмовився від послуг Лухтанова
Захисник В'ячеслав Лухтанов, який достроково розірвав контракт із київським «Динамо», не підійшов донецькому «Олімпіку».
«Дійсно, ми відмовилися від послуг Лухтанова. В'ячеслав був з командою пару днів до того, як я повернувся з Туреччини з тренерських курсів. Потім ми попрацювали разом лише тиждень. «Олімпік» тренувався в основному на синтетичному полі (коли ж працювали на вулиці, то було багато снігу), тому мені дуже складно було розглянути його якості, а самому Лухтанову - важко проявити себе.
Зараз в «Олімпіку» є сформована кадрова обойма, і для підписання Лухтанова необхідно було прибрати когось із хлопців. Але за тиждень я не побачив, чому повинен сказати В'ячеславу «так». Не можу сказати, що цей хлопець сильніший за нинішніх футболістів «Олімпіка». Тому й прийняли таке рішення», — розповів Роман Санжар в інтерв'ю Sport Arena.

Нагадаємо, що В'ячеслав Лухтанов є вихованцем київського «Динамо», контракт з яким він розірвав цієї зими за обопільною згодою. У першій половині сезону захисник виступав у «Говерлі», за яку провів 16 матчів і заробив чотири жовті картки.