Сергій Ребров: "Якщо Україна покаже настільки ж класний футбол, як у недавніх матчах, то Франції слід побоюватися нас"

Динамо Київ 11 Листопада, 15:43 626
Сергій Ребров: Якщо Україна покаже настільки ж класний футбол, як у недавніх матчах, то Франції слід побоюватися нас
Збірна України вкрай невдало грала в стикових матчах за право участі у фінальних стадіях великих міжнародних турнірів. Однак Сергій Ребров упевнений, що команда Михайла Фоменка здатна піднести сюрприз, обігравши за сумою двох зустрічей французів, і завоювати путівку на першість планети в Бразилію.

"Якщо Україна покаже настільки ж класний футбол, як у недавніх матчах зі збірними Англії та Польщі, якщо вона буде впевнена в собі і не буде проблем з мотивацією, то збірнії Франції слід побоюватися нас", - заявив Ребров бесіді з UEFA.com.

Ребров три рази у складі національної команди програвав у стикових поєдинках. У кваліфікації ЧС-2010 синьо-жовті знову зазнали невдачі. Проте колишній нападник київського "Динамо", який у 2006-му дістався зі збірною до чвертьфіналу чемпіонату світу в Німеччині, впевнений: нинішньому поколінню футболістів не варто думати про невдачі минулих років.

"Не залишилося майже нікого з тих, хто брав участь у тих матчах, - говорить Ребров. - Є новий шанс, і всі ми віримо, що цього разу все для нашої команди складеться вдало".