Курйози суддівства: в чемпіонаті Туреччини гравець «видалив» арбітра

Світовий футбол 22 Лютого, 17:59 695
Курйози суддівства: в чемпіонаті Туреччини гравець «видалив» арбітра  | 19-27 Фото: haberler.com
В матчі турецької «Суперліги» трапився курйозний випадок.

В матчі «Галатасарай» – «Трабсонспор» на 87-ій хвилині рефері вилучив одного з гравців і поставив пенальті у ворота «Трабсонспора», котрий грав внічию (1:1) без двох футболістів.

Розізлившись, гравці «бордово-голубих» почали атакувати арбітра. За поштовх Каванда отримав «червону картку», що не зупинило гравців, і вони й надалі продовжили штовханину. «Червона картка» впала на газон, її підняв Саліх Дурсун і ... вилучив арбітра з поля.

Звісно, його спроба «відновити справедливість» не була оцінена рефері, і той відправив Саліха відпочивати, вилучивши гравця «Трабзонспора» і залишивши команду всімох.

Варто зазначити, що «червона картка» також стала «яблуком розбрату» в матчі чемпіонату Німеччини «Байєр» Леверкузен — «Боруссія» Дортмунд. Після вилучення головного тренера леверкузенців, той не хотів покидати технічну зону, і арбітр відправив команди в роздягальню на вісім хвилин, після чого очільник «Байєра» вибачився перед арбітром та визнав, що був неправим у ситуації з вилученням.