Роман Санжар: «Я вже не планую ніяких переглядів і придбань»

Футбол України 22 Лютого, 18:33 417
Роман Санжар: «Я вже не планую ніяких переглядів і придбань»
Головний тренер «Олімпіка» — про турецький збір та трансферні плани.

— Романе Миколайовичу, «Олімпік» вже другий тиждень перебуває на зборі в Туреччині. Як проходить цей етап підготовки?

— Все йде за планом, хіба що з'явилися травмовані хлопці. Випав Дмитро Гришко, а Темур Парцванія тільки в неділю приступив до роботи в загальній групі. В іншому ж — все нормально. Футболісти працюють, стараються, адже у нас всього один закордонний збір, і ми хочемо вичавити з нього максимум, - цитує Санжара sportarena.com.

— Що скажете про Кирила Петрова?

— Ми заочно знали один одного, мені добре відомий його потенціал та ігрові якості. Тим більше, в Олімпіку Кирило знає багатьох хлопців, тому процес адаптації буде коротким. Ми поспішали, так як позиції центрального захисника і опорного півзахисника залишалися відкритими. Коли ж виник варіант підписати Петрова, то я відразу вирішив, що це потрібно зробити.

— Більше новачків не буде?

— Все залежить від кандидатів. В принципі, я вже не планую ніяких переглядів і придбань. Можливо, виникне якийсь цікавий варіант, який можна розглянути. Але зараз ми вже не думаємо про те, ким і як необхідно підсилитися.

— Враховуючи якісне зимове підсилення, яке завдання стоїть перед командою?

— Звичайно, нам би хотілося піднятися вище в турнірній таблиці. Якихось конкретних завдань ми перед собою не ставимо. Наші цілі — піднятися якомога вище, намагатися вигравати в кожному матчі, демонструвати якісну гру і будувати команду на майбутній чемпіонат. А в кінці сезону подивимося, що з цього вийде.