У Будинку футболу презентували національну збірну команду ветеранів України

Збірна України 23 Лютого, 16:08 1228
У Будинку футболу презентували національну збірну команду ветеранів України
У вівторок, 23 лютого, в Будинку футболу відбулася презентація національної збірної команди ветеранів футболу.

Андрій Павелко (президент ФФУ): «Це дуже радісна і приємна подія. Сьогодні ми юридично оформлюємо те, що фактично відбулося. У нас є плеяда гравців, які під прапором збірної України будуть просувати футбол, щоб усі пам'ятали і знали наших легендарних футболістів. Щоб навіть після завершення кар'єри ділитися досвідом і радувати наших уболівальників».

Анатолій Дем'яненко (тренер команди ветеранів): «Дякую за запрошення. Хочу від себе і від команди ветеранів подякувати Андрію Васильовичу Павелку. Дуже багато їздимо, граємо. Вболівальники пам'ятають про ветеранів. Хочу також подякувати Олегу Михайловичу Собуцькому. Ми будемо разом популяризувати футбол. Будемо їздити по селах, люди дуже раді. У нас дуже великий список гравців. Деякі ветерани не можуть їздити кожну поїздку. Список осіб - 40, у нас досить багато футболістів».Олег Собуцький (Власник ТОВ «Агробізнес» - куратор команди, який буде надавати матеріальну підтримку і допомагати в організації): «Ми об'їздилі всю Україну, провели багато матчів. Ми бачили, як людям подобається. Ми вірішили зробити національну збірну ветеранів. Андрій Васильович нам допоміг. Компанія «Агробізнес» докладе максимум зусиль, щоб ця збірна грала і приносила радість вболівальнікам.

Планується проведення чемпіонату світу среди збірних ветеранів (через місяць після Євро) - чемпіонат в Катарі, на якому наша збірна ветеранів зможе зіграти без відбіркового етапу. Ми також плануємо організовувати матчі близько до дат проведення товариських матчів національної збірної України».