Євген Хачеріді: «Минув вже той час, коли хотілося гуляти або ходити в клуби, я вже сімейна людина»

Динамо Київ 23 Лютого, 20:42 446
Євген Хачеріді: «Минув вже той час, коли хотілося гуляти або ходити в клуби, я вже сімейна людина»
Напередодні першого офіційного матчу сезону захисник київського клубу Євген Хачеріді розповів «Комсомольській Правді» в Україні» про людей, які зазвичай залишаються за кадром, але завжди і в усьому його підтримують - про дітей, дружину, бабусю і батьків.

- Минулої весни ви стали татом, причому одразу двійні. Розкажіть, що відчули, коли дізналися, що в родині народиться двоє дітей?

- Я був дуже щасливий! Двійнята - це був приємний шок. Але за час вагітності Вікторії потроху звик до цієї думки, ходив з дружиною на УЗД і дуже зрадів, коли на світ з'явилися Даніель і Єва. Я відвіз Віку в пологовий будинок, чекав в коридорі, поки вона народжувала. А коли все сталося - мені дозволили зайти. Ці відчуття словами просто не описати! Знайомство з малюками відбулося тут же - мені поклали їх на груди, і я обійняв дітей.

- Ваша дружина мало не з перших днів життя малюків почала піклуватися про їх здоров'я і розвиток, займатися з ними плаванням в басейні. Чи вважаєте це правильним?

- Так, це прекрасно! 4-5 раз в тиждень Віка з Євою або Даніелем (по черзі з кожною дитиною) їздять в басейн, там у них є свій тренер з плавання. Коли є час, іноді я складаю їм компанію. Але зазвичай вони їдуть дуже рано - о 7 годині ранку, коли немає пробок на дорогах і людей поменше в басейні. Також до нас приходить масажист, який робить з дітьми корисні вправи, педіатр раз на місяць, так що все під контролем. Бачу, що і самим дітям це подобається, вони посміхаються.

- Як справи у вашої бабусі, яка вас виховала? Вона до цих пір живе в Мелітополі? Як часто відвідуєте її?

- Дякую, у неї все добре, вона, як і раніше, в Мелітополі. У грудні гостювала у нас, адже скучила за малюками. Коли бабуся поруч з Євою і Даніелем, навіть здається, що вона помолодшала, хоча їй 74 роки скоро виповниться. Правнуки для неї - велика радість, ми їй навіть спеціально зробили великий журнал з фотографіями малюків - вона його кілька разів на день переглядає. Ми кожен Новий рік зустрічаємо з бабусею - для мене це сімейне свято. Минув вже той час, коли хотілося гуляти або ходити в клуби, та й не цікаво - я вже сімейна людина.

- Правда, що ви володієте мовою жестів? Як її освоїли?

- Так, ще в дитинстві освоїв, адже у моїх батьків є дефекти слуху: батько зовсім не чує і не говорить, а мама чує, тільки якщо говорити дуже голосно, також може говорити сама. Я звик з батьками спілкуватися мовою жестів. За спеціальною книгою вивчив всі букви і слова. Іноді це допомагає не тільки в родині. Якось після гри до мене підійшов уболівальник і попросив сфотографуватися, показавши це на пальцях. Звичайно ж, я не відмовив.

- Збірна України вперше потрапила на чемпіонат Європи, який влітку відбудеться у Франції. Вам доводилося раніше бувати в цій країні?

- Так, був в Парижі, коли «Динамо» грало з ПСЖ. Правда, часу для прогулянок не вистачило. Також, коли грали в Лізі Європи з «Бордо», був у мами в гостях, яка там живе вже років 15. Чесно кажучи, Бордо мені набагато більше сподобався, ніж Париж, - чисте, приємне, красиве місто. А Париж занадто великий. До Києва мама приїжджає рідко, може, два-три рази на рік. Побуде у нас з дружиною, до бабусі з'їздить в Мелітополь - і назад.

- Як ви провели свою зимову відпустку?

- Спочатку відпочили два тижні на Мальдівах - ми літаємо туди щозими (тільки минулого року не були, тому що лікарі не рекомендували вагітній дружині тривалі перельоти). Мені здається, кращого місця для зимової відпустки годі й шукати. Дітей вирішили з собою не брати, їм ще рано подорожувати, візьмемо їх у відпустку вже влітку, - розповів Хачеріді »kp.ua».