​Ультрас «Динамо»: «Перед цим матчем у нас дещо нестандартне звернення»

Динамо Київ 23 Лютого, 22:43 582
​Ультрас «Динамо»: «Перед цим матчем у нас дещо нестандартне звернення»
Ультрас київського «Динамо» звернулись до відвідувачів фанатських секторів перед грою з «Манчестер Сіті».

- Перед цим матчем у нас буде дещо нестандартне звернення до тих, хто прийде на сектори 39, 41,43 та 45.

Всі ми знаємо, що цей матч повинен був відбуватися без глядачів і тепер, коли все ж таки дозволили проводити поєдинок не «за закритими дверима», до безпеки на стадіоні та навколо нього будуть підвищені вимоги.
Клуб звернувся з проханням, щоб НА ЦЬОМУ матчі (мова йде лише про цей матч) ми залишили проходи між секторами, щоб проходи хоч мінімально були вільні від людей.
Це питання вже неодноразово піднімалося на наших зустрічах з керівництвом клубу, адже за правилами УЄФА це (відсутність вільних проходів між секторами) – порушення. Ми в свою чергу наводили аргументи, що скрізь в Європі, де на трибунах присутні більш-менш великі фанатські рухи на матчах єврокубків фанатська трибуна «забита» людьми і проходів також не видно. Це – нормальна фанатська практика. Саме це і підкреслює атмосферу єдиної трибуни, а не розділених на сектори «осередків» фанатизму.
Але враховуючи особливість матчу, ми вирішили підтримати прагнення клубу провести «зразковий» в плані безпеки матч. Отже, наше прохання перед цим матчем буде наступним: вище 10 ряду залишити вільним прохід, хоча б в ширину 1 людини. Щоб була хоча б мінімальна видимість вільних проходів.