Ігор Йовічевіч: «В «Манчестер Сіті» зараз немає команди»

Динамо Київ 24 Лютого, 09:00 717
Ігор Йовічевіч: «В «Манчестер Сіті» зараз немає команди»
Екс-тренер «Карпат» - про поєдинок «Динамо» - «Манчестер Сіті».

- Чого ви очікуєте від матчу «Динамо» - «Манчестер Сіті»?

- В «Динамо» є гарний шанс! Він полягає в тому, що в «Манчестер Сіті» зараз нема команди. Футболісти, які знають, що тренер, який ставить їм вимоги, йде з команди, дослухатися до нього просто не будуть. Кожен з англійців налаштується індивідуально. Гратиме для нового тренера, для журналістів, для агентів і потенційних нових роботодавців. Але в них не буде командного духу і на цьому треба ловити гравців.

- Сильні сторони «Динамо»?

- В чемпіонаті «Динамо» грає з високою лінією оборони. І в них тепер дуже якісні гравці в відборі. Я це зрозумів, коли для «Карпат» готував тактику проти них в чемпіонаті. Киянам колись було важко перелаштуватися з атакуючої гри в Україні на контратаки в Європі. Зараз це їм буде легше, адже в них більше креативних, розумних футболістів. Вони можуть витримати пресинг і прийняти оригінальне рішення.

- Що відіграє ключову роль? Відсутність практики офіційних матчів у «Динамо» чи травми англійців...

- Жоден товариський матч не зрівняється з офіційним. Ще й такого рівня. Тут я на боці «Манчестер Сіті». В них перевага. Команді важливо бути в тонусі.

- Буде багато голів в матчі?

- Хотілося б. Але зважаючи на першу гру в двоматчевому протистоянні буде обережний футбол. Кияни гостро реагуватимуть на свої втрати м'яча. Буде напружений і цікавий поєдинок.