Віктор Хлус: «Фаворитом цього протистояння «Манчестер Сіті» не вважаю»

Динамо Київ 24 Лютого, 09:55 606
Віктор Хлус: «Фаворитом цього протистояння «Манчестер Сіті» не вважаю»
Екс-нападник «Динамо» поділився своїми очікуваннями від сьогоднішнього поєдинку «біло-синіх» проти «Манчестер Сіті».
«Той факт, що «Манчестер Сіті» програв у чемпіонаті й Кубку Англії три матчі поспіль, для нас може мати зворотній ефект. Пригадую 80-ті, коли «Динамо» програвало вкрай рідко. Однак коли поразки траплялися, на наступний матч ми виходили злими, бажали будь що реабілітуватися. Те саме й нинішній «Манчестер Сіті». Три поспіль невдачі зачіпають самолюбство гравців. У Києві гості будуть ще сконцентрованішими, ніж зазвичай.

Разом з тим, сумніваюся, що «міщани» ще пам’ятають про поразку від «Динамо» п’ятирічної давнини. Вони грають матчі рівня Ліги чемпіонів щотижня й мусять концентруватися на кожного суперника окремо, а не згадувати про старі порахунки.

Разом з тим, фаворитом цього протистояння «Манчестер Сіті» не вважаю. Так, команда Пеллегріні входить у когорту топ-клубів Європи, але нинішнє «Динамо» в своєму оптимальному стані здатне боротися з будь-яким суперником на рівних. На мій погляд, у Києві «міщани» гратимуть трохи обережніше, а тому було б непогано, щоб все ж зіграв у цій зустрічі Ярмоленко. Надії досягти сприятливого результату з Андрієм вищі, ніж без нього. Ярмоленко входить до числа тих футболістів, які здатні поставити суперника у важке становище за рахунок індивідуальних дій. Відповідно суперник концентрується на його опіці, що розширює можливості тих партнерів за командою, яких тримають не так цупко», — цитує Хлуса UA-Футбол.