Новачок «Дніпра»: «У нас дуже хороший колектив»

Футбол України 24 Лютого, 11:47 879
Новачок «Дніпра»: «У нас дуже хороший колектив» Фото: football.ua
Новоспечений захисник дніпропетровського «Дніпра» Володимир Адамюк поділився своїми емоціями після підписання контракту з «дніпрянами».

«Безумовно, я дуже радий такому повороту у своїй кар'єрі», - заявив 24-річний захисник в інтерв'ю офіційному сайту «Дніпра».

«Отримавши шанс закріпитися в такій команді, як «Дніпро», постарався ним скористатися. Важливо було звикнути до особливостей тренувального процесу: тут практично всі заняття проходять із м'ячем, багато працюємо над тактикою. Це цікаво і корисно».
«На кожному тренуванні віддавав всі сили, і дуже вдячний тренерам, що повірили в мене. Велике спасибі хочу сказати і команді, яка дуже добре мене прийняла. Хлопці багато допомагали, підказували і продовжують це робити. У «Дніпрі» дуже хороший колектив».

Варто відзначити, що за останні три роки Адамюк пройшов шлях від гравця аматорської команди до новачка одного з провідних клубів УПЛ.

«Не знаю, казка це чи ні. Поки казки немає. Просто намагаюся працювати якомога краще».

У поточному сезоні Володимир Адамюк відіграв за «Сталь» у всіх турнірах 19 матчів, відзначившись двома забитими м'ячами.