«Динамо» - «Манчестер Сіті»: прогноз Олексія Андронова

Динамо Київ 24 Лютого, 15:49 566
«Динамо» - «Манчестер Сіті»: прогноз Олексія Андронова Фото: xsport.ua
Коментатор «Матч ТВ», фахівець з німецького футболу Олексій Андронов зробив прогноз на матч «Динамо» Київ - «Манчестер Сіті», який відбудеться в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів в Києві на стадіоні «Олімпійський».

Андронов очікує, що в першій зустрічі команд кияни виграють хоча б в одному таймі.

«Вкрай непередбачувана гра. З одного боку, кияни не провели жодного офіційного матчу. Оперувати якимись контрольними іграми дуже важко. Ну а «Ман Сіті» останній змагальний матч грав у тому складі, який взагалі не має ніякого відношення до цього клубу. А до цього були суцільні невдачі в чемпіонаті Англії: програли вдома спочатку «Лестеру», а потім «Тоттенхему», двом конкурентам у боротьбі за чемпіонство.
Не варто забувати, що практично в останній момент було вирішено, що матч буде гратися з глядачами. Це серйозне підмога для «Динамо». При порожніх трибунах киянам було б набагато складніше. А так, хоч матч і дуже складний, але я абсолютно впевнений в переможній мотивації «Динамо». Програти кияни нічого не можуть, вони вже і так досягли для себе великого успіху - вийшли в плей-офф. А ось досягти «Динамо» може ще більше. Я поставлю на цю зустріч таку ставку - «перемога «Динамо» Київ хоча б в одному з таймів», прокоментував свою думку експерт для сайту bookmakersrating.ru.