«Динамо» Київ - «Манчестер Сіті»: стартові склади. LIVE

Динамо Київ 24 Лютого, 20:50 679
«Динамо» Київ - «Манчестер Сіті»: стартові склади. LIVE | 19-27
До вашої уваги стартові склади відео та текстова трансляція матчу 1/8 Ліги чемпіонів «Динамо» Київ - «Манчестер Сіті».

«Динамо» Київ: 1 Шовковський Олександр, 2 Даніло Сілва, 34 Хачеріді Євген, 6 Драгович Александар, 24 Віда Домагой, 10 Ярмоленко Андрій, 19 Гармаш Денис, 29 Буяльський Віталій, 17 Рибалка Сергій, 25 Гонсалес Дерліс, 91 Теодорчик Лукаш.

Запасні: Мігель Велозу, Олег Гусєв, Микита Корзун, Євген Макаренко, Жуніор Мораес, Радослав Петровіч, Артур Рудько.

«Манчестер Сіті»: Харт - Кліши, Отаменді, Компані, Санья - Фернандіньо, Фернандо - Стерлінг, Яя Туре, Давид Силва - Агуеро

Запасні: Кабалєро, Гарсія, Демічеліс, Іхеаначо, Коларов, Мангала, Сабалета.

Пряма трансляція поєдинку буде доступна за даним посланням.

Всім доброго футбольного вечора!! Вже за декілька хвилин вся Україна буде тримати кулаки за Динамо! Ну а для вас уже готовий провести текстову трансляцію Биховець Олександр!

І ось команди вже на полі, лунає гімн Ліги Чемпіонів, а у мене мурахи двохметрові по спині вже починають бігати, як же довго всі ми чекали цей день!)

1. З БОГОМ! Матч розпочався!

2. Кияни відразу взяли м'яч під контроль, але гості високо пресингують.

3. Рибалка збив Сілву на бровці, але Лаос не свиснув, просто аут виконає Кліши.

4. Гармаш заробив дуже перспективний штрафний. Буде навісна передача метрів з тридцяти.

5. МОМЕНТ! Ярмоленко після своєї ж подачі встиг на відскок, і пробив правою у ближній кут, Харт відбив, а м'яч після сейву Харта опустився на поперечину і вийшов на кутовий.

6. Відбились англійці, але не надовго, знову наші заробили кутовий. А ось цей корнер закінчився ударом Данило, який пробив повз ворота.

7. А ось уже момент у Манчестера, Яя Туре пробив з-за меж штрафного, але прямо до рук Шовковського.

8. Буяльский лежить на газоні, отримав по обличчю від Фернандо, наш голкіпер вибив м'яч в аут. Пауза у нас.

9. Віддали гості нам м'яч, кияни починають без поспіху свою атаку.

10. Теодорчик зараз дуже неуважно зіграв, заліз до очевидного офсайду.

11. Перші десять хвилин за нами, більше атакували, та мали вже гарний момент та пару кутових. Чекаємо такої гри і надалі.

12. Гармаш дуже добре відіграв у захисті, не дозволивши Сілві пройти по своєму флангу.

13. ТЕО! Классно поборовся Гонсалес, який обікрав Фернандо і віддав на поляка, який пробив метрів з двадцяти, але трішки не влучив.

14. Компані у прекрасному підкаті відібрав м'яч у Буяльского.

15. А тепер Данило Сілва вже відмінно зіграв проти Давіда Сілви.

16. Стерлінг заробив кутовий для своєї команди.

17. ГОЛ. Пропускаємо. Після подачі з кутового Агуеро підібрав м'яч і просто розстріляв Шовковського метрів з семи, оборона дуже пасивно зіграла. 0-1.

18. Фернандіньо фолить у центрі поля.

19. Кияни наче в певному шоці зараз, гості дуже просто проходять центр поля і атакують. Треба зібратись!

20. Тримають містяни м'яч, наші не дуже поспішають вступати до відбору.

21. Перехопили м'яч динамівці, починають свою атаку.

22. Данило знову надійно зіграв у захисті, змусив Кліши втратити м'яч. Буде від воріт.

23. Ну як так?? Захист, прокидайся! Агуеро знову сам залишився і просто пробачив киян, пробивши повз ворота. Як можна вдруге залишати одного з кращих форвардів світу?

24. Пауза у грі, Отаменді отримав по зубах від Гармаша.

25. Теодорчик пробиваж метрів з двадцяти семи, але дуже неточно.

26. Ярмоленко заробив кутовий.

27. Фол в атаці, Даніло Сілва не за правилами там боровся.

28. Хачеріді блокує удар Стерлінга, добре, що Рахім пошкодував пас на Сілву, який був сам.

29. Теодорчик хоч і активний, і вже пару раз пробив, але дуже багато браку у його діях.

30. Велозу готовий вийти на поле, кого ж буде міняти Ребров? Цікаво.

31. Буяльского збили в центрі поля, це Фернандо збив Віталія.

32. Гармаш йде з поля, а виходить Велозу. Ось так, Ребров не задоволений грою Дениса, травми не було.

33. Проти Хачеріді фолить Сілва.

34. Ярмоленко подає до штрафного, але там нікого.

35. Черговий провал в центрі поля, Туре мав подвоювати рахунок, але СаШо рятує, а потім Віда на кутовий виносить.

36. Шовковський на виході відмінно грає, забравши м'яч до рук.

37. Данило фолить проти Стрелінга в центрі поля, міг і жовту отримати.

38. Гості контролюють м'яч у центрі поля, наші всією командою відійшли до своїх воріт.

39. Удар від Сілви, але цей удар став простим для нашого кіпера.

40. 0-2. Ну тут просто шедевр. Агуеро на половину заробив цей гол, віддав геніальний пас на Стерлінга, який віддав на дальню стійку. а там Сілва вже без проблем забиває.

42. І знову мали пропускати. Ну це вже дуже і дуже сумно. Агуеро вийшов віч на віч, але пробив повз ворота.

43. Швидше б вже цей тайм закінчився.

44. Атакують і далі гості, вони точно не будуть зупинятись, треба Реброву щось вигадати неймовірне, щоб перевернути хід гри.

45. Гонсалес грубо збив Фернандіньо, буде дуже небезпечний штрафний.

45+1. Фернандо пробив після подачі, але промахнувся. А арбітр дві хвилин додав.

ПЕРЕРВА! Динамо програє 0-2. Не будемо засмучуватись, попереду ще три таймі, віримо у команду!

46. Другий тайм розпочався!

47. У Динамо заміна відбулась у перерві! Мораєс вийшов на поле замість Теодорчика. Логічна заміна.

48. Ярмоленко двох обіграв, але третього не зміг.

49. Кутовий кияни заробили, але нічого гострого з цього не вийшло.

50. Як і у першому таймі Динамо активно почало тайм.

51. Ярмоленко заробив дуже і дуже гострий штрафний, до штрафного десь метр.

52. Харт на місці зараз, Велозу пробивав, але голкіпер надійно зіграв.

53. Ярмоленко подавав на дальню стійку, але захист там надійно грає.

54. Який момент! Ярмоленко у своєму стилі пробив лівою у дальній кут, але трішки не влучив.

55. Данило проривався по флангу, віддав на Мораєса, але там перехопили м'яч.

56. ФУХ, я думав пенальті. Стерлінга збили у штрафному, але арбітр промовчав.

57. Стерлінга збив Велозу у центрі поля.

58. Знову Стерлінг падає у штрафному, але знову все обійшлося.

59. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ. Буяяяяяльский!! Віталій Буяльский!! Як же вчасно!! Пробив наш півзахисник після відскоку, удар метрів з двадцяти і після рикошету м'яч влітає у ближній кут! 1-2!

60. А тепер Сілва падає у штрафному, а пенальті знову нема!

61. Ще півгодини у нас є для того, щоб зрівняти рахунок, а може й виграти!

62. Ну а поки гості взяли м'яч під контроль.

63. Гонсалес фолить в атаці против Санья.

64. Данило потягнув м'яз. Показує, що грати далі не може.

65. Поки готується заміна, кияни грають у меньшості.

66. ЗАМІНА! Макаренко виходить замість Данило.

67. Всі заміни зробив Ребров, тепер до кінця гратимемо в такому складі.

68. Фолить Віда у центрі поля, буде штрафний для гостей. Кияни ніяк не можуть розпочати свою атаку, після голу наші взяли паузу.

69. Простріл від Ярмоленка, але Харт перехопив м'яч.

70. Віда збив Стерлінга на половині поля Сіті.

71. Який шанс!!! Ярмоленко віддав на Велозу, який був на ударній позиції, але якби ж Мігель був правша, правою потругалець пробив дуже слабко.

72. Гостра атака від гостей, але добре що до удару справа не дійшла.

73. Збили все ж гравці Сіті наш атакучий штурм після голу, зараз темп гри дуже низький.

74. І знову падають гравці гостей у штрафному, наче снопи, але там нічого не було.

75. Втікали наші до контратаки, але погана передача Велозу все зіпсувала.

76. Помилився СаШо, випустив м'яч з рук, добре, що Велозу був поруч і вибив в аут.

77. БРАВО Шовковський! Було гаряче у нашому штрафному, Агуеро пробивав і рикошети були, але двічі поспіль наш голкіпер рятує. А потім Агуеро фолить.

78. Макаренко увірвався до штрафного, але далеко відпустив м'яч.

79. Боже, Харт що зараз зробив! Просто мертвий м'яч витягнув Джо після удару Буяльского. Я чесно кажучи вже скочив на ноги, але Харт просто неймовірний сейв зараз зробив.

80. Останні десять хвилин матчу, треба фінальний штурм!

81. Гонсалес намагався обіграти всю команду, але Отаменді обікрав його.

82. Яя Туре вибачає. Тут момент ще кращий, ніж у Буяльского був, Стерлінг подав до штрафного, а Туре з двох метрів примудрився промазати.

83. Наші дуже розкрили свої позиції, але треба і про захист думати, 1-2 і 1-3 дві великі різниці.

84. Рибалку збили на половині поля Сіті. Велозу готовий подавати.

85. Фол в атаці фіксує арбітр, Віда фолить.

86. Хачеріді збили на половині поля Динамо, чотири хвилини до кінця першого матчу.

87. Тримають кияни м'яч на своїй частині поля, поки що не поспішають йти вперед.

88. Гості також не поспішають, їх все влаштовує.

89. Ось і все... Яя Туре хоронить Динамо. Дуже просто розіграли містяни м'яч, а івуарієць з двадцяти метрів кладе м'яч прямо у дальній кут. 1-3.

90. Атакують кияни, але видно, що без бажання.

90+1. Дві хвилин додав арбітр.

ВСЕ. Динамо програє 1:3. Для вас текстову трансляцію провів Биховець Олександр. Дякую за увагу, та нехай щастить!