Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 25 Лютого, 00:30 839
Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва
Наставник київського «Динамо» відповів на запитання журналістів після гри з «Ман Сіті».

- Гадаю, що ми програли гру через свої помилки. Так, вони використовували свої сильні якості. У другому матчі вийшли, грали у свою гру, могли забити і більше. Хто б що не казав, але вони хвилювались. Проблеми були. Радий, що ми перехопили ініціативу, але заслужено програли.

- В чому причина заміни Гармаша і Теодорчика? Так було заплановано, що нападники зіграють по тайму?

- На жаль, Мораєс отримав травму та не до кінця відновився. Після гри він сказав, що ще більше усугубив травму, а Тео просто не увійшов у гру. Денис гарний хлопець, є своє бачення гри. Він робив усе, щоб «МанСіті» робило свої контратаки, саме після його помилок. Мені було не легко його міняти, я знаю його душу. Його роль грати на команду, він має гарний потенціал.

- Часто українські команди погано виступають у перший раундах єврокубків. Це пов'язано з тим, що наш чемпіонат починається пізніше за ці матчі? Чи не здається Вам, що ваша комнада довго розкачувалась сьогодні?

- Я відповів чому довго розкачувались. Грали з дуже сильним суперником. Вхід у сезон? У минулому, ми пройшли «Генгам», «Евертон». Сьогодні ми грали з однією з кращих команд Європи. Ви бачили їх потенціал, особливо атакуючий. Швидкість дуже велика. Ми розберемо гру, помилки, вкажимо хлопцям на наші помилки. У нас була велика перерва...

- Ви добре знаєте англійський футбол. Такі команди не дають грати, у другому таймі після голу Буяльського могли дотиснути суперника. Чого не вистачило?

- Напевно, поставити останню крапку. Будуть моменти, будуть і голи. Нашій команді не вистачає досвіду гри на такому рівні. Це не просто, сказується й те, що не було офіційних ігор. Радує, що хлопці не сіли у перерві і не подумали, як би не пропустити 5 м'ячів, а пішли і грали, були моменти.

- Ви могли підготувати команду фізично саме до цього матчу, але провалити кінцівку сезону. Ви враховували це?

- Критерій — гра команди у другому таймі. Вони завдали шалений ритм, ми його не витримали повністю. Я сподіваюсь, бажання, яке було на зборах, вистачить до кінця сезону.

- Було багато розмов про Ярмоленка. Ви казали, що не будете ним ризикувати. Ви задоволені його грою?

- Якщо команда програла, значить уся вона не справилась. Андрій робив усе для команди і в атаці, і в обороні. Він вийшов на гру, а значить він був готовий на 100%. Якщо була б можливість його замінити — так і зробив би, хвилин за 15-20 до кінця. Він ведучий гавець, ми не хочемо ним ризикувати. Радий, що обійшлось без травм. Сподіваюсь. Так буде і до кінця сезону.

- Що сталось з Сидорчуком?

- На жаль, він пропустив перший збір, напевно форсував на другому, отримав м'язковий спазм. Ми не можемо ризикувати футболістом. Те саме стосується і Яковенка. До тренування він був, після сказав, що не може грати. Люди, які не пройшли підготовку, не можуть просто сприйняти навантаження.