​Післяматчева прес-конференція Мануеля Пеллегріні

Динамо Київ 25 Лютого, 00:45 548
​Післяматчева прес-конференція Мануеля Пеллегріні
Головний тренер «Ман Сіті» поділився своїми думками по матчу з «Динамо».

- Ваше рішення виставити резерв з «Челсі», з огляду на сьогоднішній результат?

- Професія тренера така, що тебе завжди критикують. Гарний тренер відрізняється від інших тим, що вміє приймати правильні рішення. У нашому розпорядженні було 13 гравців, з Мангала 14-ий. Треба було робити вибір. Знав, що сьогодні буде інтенсивна гра.

- Як ви оцінити шанси на вихід в 1/4?

- Я задоволений результатом, ми виграли у гостях. Боротьба триває, найгірше що ми можемо зробити — подумати, що ми вже виграли. Попереду багато матчів, починається АПЛ. Сьогодні ми грали з хорошою, сильною командою. Нам не буде легко вдома.

- В якийсь момент здалось, що «Динамо» перехопило ініціативу, могли забити ще. Ви були впевнені у своїй перемозі, що вона йде під вашу диктовку?

- Її можна поділити на 2 частини. В першій забили 2 голи, у «Динамо» не було шансів. У другому — «Динамо» забило та ми могли пропустити ще декілька м'ячів. У той момент я трішки хвилювався. Згодом, ми знову перехопили ініціативу, та забили третій гол.

- Як ви думаєте, сьогоднішня гра вплине на подальші ваші результати?

- У нас була тяжка гра, у АПЛ чекають інші матчі, важлива гра з «Ліверпулем». Ми зробили серйозний крок вперед, на вихід в наступний раунд. Однак, ми повинні як найшвидше все забути та готуватись і грати далі. Якщо ми зіграємо так же само і з «Ліверпулем» — досягнемо успіху.

- Якщо порівняти вашу команду з минулими роками, гра поліпшилась?

- Кожного сезону ми поліпшували свою гру. Минулого року ми вийшли в 1/8, де програли «Барселоні», були вилучення, грали без одного гравця. У цьому євросезоні ми зайняли перше місце у групі, наша гра все краще і краще.

- Фернандіньо грав сьогодні на правому фланзі. Це вимушена заміна по позиції?

- Решта гравців, які грають на цій позиції — травмовані. Крім того нам важливо було закрити фланги, адже ми знаємо як сильно «Динамо» грає саме через них. Тим більше, Фернандіньо універсал.

- Як вам гра Ярмоленка? Наскільки він вам сподобався?

- Нам треба було не тільки обійти фланги «Динамо», але й використовувати пресинг, особливо на половині поля киян. Саме після цих дій ми забили два голи.

Ярмоленко гравець високого класу, кожного разу, коли він отримував м'яч, ми хвилювались. Кліши сьогодні зіграв проти нього достатньо добре.