​Флеш-коментар Сергія Реброва

Динамо Київ 25 Лютого, 00:56 348
​Флеш-коментар Сергія Реброва
Головний тренер київського «Динамо» прокоментував гру та розповів про стан футболістів після поразки в інтерв’ю телеканалу «Футбол 2».

- Думаю, що в першому таймі дали проявити «Манчестер Сіті» найсильніші сторони. Багато втрачали м’ячів в середині. Це та команда, яка тільки на цьому і будує гру. Швидкі нападники, швидкі флангові гравці. Вони використовують на сто відсотків наші помилки. Ті моменти, які ми допустили, які створили біля наших воріт – це наші помилки. Звісно, це досвід для гравців, вони повинні розуміти, що на такому рівні робити такі помилки неприпустимо. Ми вчимося, розберемо цю гру. «Манчестер Сіті» виграв заслужено.

- Чому в першому таймі «Динамо» було менш виразним, ніж в другому?

- Ми грали проти команди найвищого рівня. Хлопці ще не грали у плей-офф, повірте, це не легко. По ним видно було, коли виходили на поле, що вони були затиснуті, особливо на полі після помилок втрачається впевненість, це видно по всій команді. Було видно, що після помилок команда боялася виходити в атаку, через це була переваг «Ман Сіті». У другому таймі, і ми сказали в роздягальні, і самі хлопці відчули, що 0:2, може бути тільки 0:5, нема чого втрачати, заграли розкутіше. Могли ще забити, але, на жаль, пропустили на останній хвилині.

- Чому замінили Гармаша?

- Я розмовляв із Денисом сьогодні, вчора. Знаєте, можна казати, що на зборах – ігри не офіційні, але, якщо ми припускаємося помилок на зборах, не відносимось серйозно до товариських ігор, то теж саме буде і тут. На жаль, це повторилося. Я сподівався, але якщо ми з такою командою три-чотири втрати робимо – це все.

- Чому не було у старті Мораєса, а був Теодорчик?

- Мораєс пропустив достатньо через травму, обидва виглядали однаково. Після гри він знов почуває проблеми. Я розумів, якщо його поставити у склад, він віддаватиметься на сто відсотків, але він не долікував до кінця, хоча і каже, що в нього нічого не болить.

- Сподівалися на нічию після голу Буяльського?

- Коли забили, я сподівався, що хлопці ще краще заграють. Ми знаємо їх потенціал, вони дійсно почали створювати моменти. «Ман Сіті» грав на контратаках, в якихось моментах вдало, а для нас було важливо сьогодні контролювати гру. На жаль, не забили, а цей гол на останніх хвилинах, він просто збентежив хлопців. В роздягальні всі в розпачі, навіть не від поразки, а від цього останнього голу. Так, рахунок нас не влаштовує, але по другому тайму до хлопців питань немає.

- Вже з огляду на матч, який відбувся, чи не думаєте Ви, що могли щось зробити по-іншому?

- Звісно ми розберемо все, зараз важко сказати, що б ми робили інакше. Повторюся, ми всі м’ячі пропустили після своїх помилок, через те, що не використали свої сильні якості.