Ігор Суркіс: «Хлопці сьогодні зробили все можливе»

Динамо Київ 25 Лютого, 01:14 613
Ігор Суркіс: «Хлопці сьогодні зробили все можливе»
Президент київського «Динамо» не звинувачує свою команду у сьогоднішній поразці від «Манчестер Сіті» (1:3).

- На мою думку, хлопці сьогодні зробили все можливе. Кожен із них виклався по максимуму. Звичайно, «Манчестер Сіті» - команда світового рівня. У них зараз чемпіонат у самому розпалі, але я не шукатиму виправдань. Результат на табло. Ми повинні сприйняти те, що відбулося сьогодні на футбольному полі.

- Погодьтесь, перед матчем надіялися на кращий результат. На цьому стадіоні грали із «Челсі» і виглядали достойно. Поразка 1:3 і два різні тайми...

- Два різні тайми, бо те, що відбувалося в центрі поля в першій половині грі - не припустимо. Заміна Гармаша не випадковість. «Манчестер Сіті» такі помилки використовує відразу. «Сіті» проводив контратаки, за якими наші футболісти не встигали. Розпочали матч непогано, потім втратили концентрації. Ці всі обрізки, вони погано впливають на команду. Проте у другому таймі ми могли забити, зрівняти і навіть вийти вперед. Точно так забити два-три м'ячі, як це зробив «Манчестер Сіті».

- Сьогодні ви дивилися на свою команду і жоден із зимових новачків не зіграв. Все ж таки Ліга чемпіонів, тут глибина складу дуже важлива, можливо варто було спробувати дати комусь із новобранців шанс?

- Знаєте, наша велика заслуга, що нам вдалося втримати той склад, що зараз є. У тій ситуації, яка зараз відбувається, дуже важко запросити гравців, які б грали на рівні «Манчестер Сіті». Ребров розраховує на тих футболістів, які виступали у нього осінню. Зараз потрібно розібрати усе та рухатися далі.

- Дуже важко дався дозвіл, щоб матч відбувся при вболівальниках. Все пройшло добре цього разу, порушень не було?

- У матчі із «Челсі» я також не бачив ніяких порушень. Про інцидент дізнався вже дещо пізніше. На цей раз думаю, такого нічого не відбулося. Ми зробили все можливе, щоб все пройшло добре. Чекаємо на звіти від відповідних організацій, які слідкували за порядком.

- Попереду другий матч. Шанси є?

- Ми добре розуміємо, що шанси дуже маленькі, але вони є. Не знаю у якому стані буде «Манчестер Сіті» та у якому стані буде наша команда, але не варто забувати, що нам потрібно забивати три голи, тому що навіть 2:0 нас не влаштує. Тож потрібно виходити на поле, боротися за результат і все інше будемо судити по результатах двох матчів, - доносить слова Ігоря Суркіса «Футбол 1».