Євген Гресь: «Ми очікували більшого, ніж потрібно було»

Динамо Київ 25 Лютого, 09:01 447
Євген Гресь: «Ми  очікували більшого, ніж потрібно було»
Відомий український журналіст і футбольний аналітик газети «КОМАНДА» Євген Гресь — про гру «Динамо» та «Манчестер Сіті».
«Мріяти - не шкідливо. А ми всю зиму жили мріями. Десь навіть самі себе обманювали. Забували, з якої групи вийшли і з ким. З пацанами в середній лінії, яка завжди була дзеркалом гри будь-якої команди. Один начебто вже не пацан, а зіграв як у дворі. Хоча у нас у дворі за таке карали. Після матчу, а по ходу підтримували, як могли. Плескали в долоні і говорили: «Нічого, зараз піде». Але це не подвір'я, а плей-офф Ліги чемпіонів...

Емоцій багато, але вони не потрібні. Насправді, ми дійсно очікували більшого, ніж потрібно було. Але це у нас в крові - шукати позитив. Кілька реальних фактів - і тебе зроблять ворогом народу. Це теж в крові. Але факти - річ уперта.

Фактами, втім, не поясниш, як з найбільш підступним гравцем в атаці суперника може персонально грати при стандартах не найбільший фахівець персональної опіки. Але факти свідчать про те, що третина команди не змогла набігати того, що набігала восени. Третина пробігла на своєму рівні. А третина навіть додала. Чому хтось виявився не готовим до такої гри? Тренер в цьому точно не винен.

До тренера будуть питання, але не вночі. Тренер цей став в один ряд з Валерієм Лобановським і Мірчею Луческу, які виводили наші команди на такий рівень. Не можна забувати і такі факти. З психологією він сам розбереться, що ми в цьому з боку точно нічого не зрозуміємо.

Ми зі сторони взагалі виглядаємо клоунами. Тому що вірили в те, що на такому рівні буде відповідальність при стандартах і не буде обведення на своїй половині поля. Ви не повірите, але гравці «Барселони» в середньому здійснюють 0,6 обіграшів в одній гольовій атаці. А ми... Було б кому їх здійснювати! Вмієте бігати? Так бігайте!

Додай відповідальність і прибери авантюру - і три тижні надія була ще жива.

Сьогодні вона жила до останнього, а померла на останній хвилині....», - пише Гресь на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.