​Яя Туре проти київської надії

Динамо Київ 25 Лютого, 10:01 955
​Яя Туре проти київської надії | 19-27
Забивши два м'ячі ще до перерви, манкуніанці зробили серйозну заявку на вихід у чвертьфінал.

Перемога з рахунком 3:1 зробила «Манчестер Сіті» набагато ближче до 1/4 финала, - відзначає ru.uefa.com.

• Ярмоленко пробиває по воротах Харта, і м'яч зачіпає поперечину
  • На 15-ій хвилині Агуеро відкриває рахунок після верхової скидки Туре
  • Перед відходом на перерву Сільва вражає ворота «Динамо»
  • Буяльський на 59-ій хвилині рикошетом від Отаменді забиває м'яч у відповідь, але...
  • Туре в кінцівці відновлює різницю в два голи
  • Матч-відповідь відбудеться в Манчестері 15 березня

З перших хвилин в центрі поля зав'язалася жорстка і щільна боротьба, в якій спочатку трохи спритнішим виглядали господарі. На стартовому відрізку вони встигли навіть створити два гострих моменти - в першому випадку воротам Джо Харта загрожував Андрій Ярмоленко, у другому - Лукаш Теодорчик. Потім контроль над грою перейшов до команди Мануеле Пеллегріні, яка відкрила рахунок після розіграшу «стандарту».

Подачу Давіда Сільви з кутового на «другому поверсі» виграв Яя Туре, зробивши скидку на Серхіо Агуеро. Аргентинець встиг і прийняти м'яч, і прицільно пробити з близької відстані - 0:1. Гра «Динамо» стала розсипатися буквально на очах. Часом захисники господарів елементарно не могли доставити м'яч у передню лінію, не в'язалася у киян гра і в середині.

Тренери спробували змінити ситуацію заміною і замість Дениса Гармаша, який наробив чимало, помилок випустили на поле Мігеля Велозу, але на змісті гри цей хід Сергія Реброва позначився не відразу. Другий гол манкуніанці могли забити набагато раніше, якби вони були точнішими у завершальній стадії. Проте ще до перерви Сілва подвоїв перевагу, завершивши триходівку за участю Агуеро і Рахіма Стерлінга.

Другий тайм «Динамо» почало сміливіше, великими силами переходячи на половину суперника, який дещо послабив хватку. Ярмоленко, змістившись одного разу зі свого правого флангу до кута штрафного, смачно пробив поруч зі штангою. Слідом за ним володінням Харта почали загрожуватиі партнери, включаючи гравців задньої лінії «біло-синіх», що і вилилося в один гол.

Масовану атаку на кінець години гри зважився завершити з-за меж штрафного Віталій Буяльський, і в нього вийшло! Зрикошетивши від Ніколаса Отаменді, м'яч влетів у правий нижній кут - 1:2. «Сіті» стрепенувся, відчувши недобре, і гра пішла на зустрічних курсах. Треба віддати належне динамівцям, вони зробили все можливе, щоб зрівняти рахунок.

Якойсь трішки не вистачило Ярмоленку і Жуніору Мораэсу, потім в небезпечній ситуації нескладно пробив по м'ячу Велозу. Ще один шанс забити випав Буяльському після чудово розіграної комбінації і пасу Велозу - український хавбек пробив в дотик і точно в кут, але Джо Харт врятував гостей.

Потім пощастило вже динамівцям, коли Туре головою спрямував м'яч повз ворота з кількох метрів. А ось з-за меж карного майданчика, ногою, івуарієць поклав м'яч під саму штангу і остаточно оформив серйозну заявку «Сіті» на перший в історії вихід у чвертьфінал.

Найкращий гравець: Серхіо Агуеро («Манчестер Сіті»)

Аргентинський форвард гостей, як завжди, встигав і починати атаки партнерів, і завершувати їх. Він відкрив рахунок, опинившись в потрібний час в потрібному місці, а потім взяв діяльну участь у комбінації, яка призвела до голу Давіда Сільви.

Перевага «Сіті»

«Манчестер Сіті» спочатку вважався фаворитом в цій парі, але головна перевага англійців над «Динамо» полягала в ігровій практиці - для команди Реброва ця зустріч була першою офіційною в 2016 році.

Надія «Динамо»

За три тижні, що відокремлюють гру на «Олімпійському» від матчу в Манчестері, «Динамо» встигне провести два поєдинки чемпіонату країни і один в Кубку України. Так що на полі «Сіті» ми повинні побачити ще більш злагоджену команду.