Динамо Київ 25 Лютого, 12:01 993
«Зіркове тріо з Манчестера підсмажило Київ». Огляд англійської преси після матчу «Динамо» — «Манчестер Сіті» | 19-27
До вашої уваги огляд головних англійських газет з матеріалами про вчорашній матч «Динамо» Київ — «Манчестер Сіті».

«Серхіо Агуеро та Давід Сілва, за «диригуванням» Яя Туре, сколотили разом три безцінні голи на виїзді», - відзначає портал squawka.com.

«Нічия з «Барселоною» в останній за два роки 1/8 Ліги чемпіонів була переписана виїздною перемогою проти київського «Динамо», що дає хороші шанси на вихід далі».

«Солодке шістнадцятиріччя «Манчестер Сіті», - підопічні Мануеля Пеллегріні досягли шістнадцятиріччя на євроарені, відзначає «Daily Express».

«Голи Агуеро та Сілви стали хорошим початком для «міщан» в першому таймі, і вперше в історії клубу на цьому етапі команда стала лідером двохматчевого протистояння. На відквитаний гол Віталія Буяльського «Манчестер Сіті» відповів пострілом Яя Туре на 90-ій хвилині, котрий і став фінальним акордом та справжньою заявкою на претендування по виходу до наступної стадії. Минуло декілька років, перш ніж «Манчестер Сіті» став виглядати загрозливо у Європі».

«Зіркове тріо з Манчестера підсмажило Київ», - саме з таким заголовком вийшов вранішній номер «Daily Mail», журналісти якого вже бачать «міщан» у наступній стадії Ліги чемпіонів.

«Три голи на виїзді — це новий крок в написанні історії «Манчестер Сіті». По-суті, англійська команда стоть однією ногою в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів».

«Туре з «Манчестер Сіті» творять історію», - під таким заголовком вийша британська газета «The Times».

«Голи Агуеро, Сілва та Туре забезпечили перемогу «Манчестеру» в першому матчі 1/8 Ліги чемпіонів. Вибувши на цій стадії два роки тому в протистоянні з «Барселоною», «Манчестер Сіті» тепер є явним фаворитом протистояння»,- пишуть журналісти «The Times».