«Динамо» - «Манчестер Сіті» - 1:3. П'ять причин для «незадовільно»

Динамо Київ 25 Лютого, 12:49 886
«Динамо» - «Манчестер Сіті» - 1:3. П'ять причин для «незадовільно» | 19-27
Провали в центрі поля, пасивність захисників і бажання зіграти без оглядки на суперника - MatchDay спробував розібратися в причинах поразки киян у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Швидкий пропущений м'яч

До зустрічі з «Манчестер Сіті» в цій Лізі чемпіонів «біло-сині» лише раз у шести матчах пропускали першими. І було це в програному матчі «Челсі» в Лондоні (1:2). Правда, тоді кияни отримали гол у свої ворота за 10 хвилин до перерви, а в поєдинку з «городянами» в ролі тих, кому потрібно відіграватися, виявилися вже на 15-й хвилині. Коли ж після гола «Динамо» отримало ще й кілька небезпечних атак, господарі стали грати з оглядкою на власні ворота. А це завжди небезпечно.

Провали в центрі поля

Звичайно, нерозумно в командою невдачі звинувачувати тільки одного гравця, але Денис Гармаш в середу ввечері явно не потрапив в гру. Те, що опорник «Динамо» не дуже добре готовий до другої частини сезону, було видно ще в контрольних матчах «біло-синіх». Так, травма Сидорчука звузила вибір Реброва на цій позиції до двох осіб - Велозу і Гармаша, але чомусь думалося, що наставник киян віддасть перевагу португальцю. Тренер «Динамо» зробив ставку на Гармаша і в підсумку прогадав. Денис за перші півгодини матчу допустив кілька дуже грубих помилок, ще раз підтвердивши, що є «гравцем настрою»: коли у Гармаша йде гра з перших хвилин - він нестримний, в іншому випадку - розчиняється на полі.

Пасивність захисників

Серхіо Агуеро в першій таймі матчу з «Динамо» завдав три удари з-за меж штрафного майданчика. Дозволити таке форварду, який втілює в гол чи не кожен другий «постріл» (що, власне, за статистикою і сталося в першому таймі) - недозволена розкіш. Можливо, позначилася відсутність Антунеш - Віда нехай і універсальний, але все ж краще виглядає в центрі поля або на правому фланзі (зліва в обороні в нинішній Лізі чемпіонів хорват грав лише раз - в домашньому поєдинку проти «Челсі»). В результаті Віда часто зміщувався в центр, де Хачеріді і Драгович і так не могли розібратися «по гравцям», а тепер змушені були орієнтуватися ще і на хорвата. Сам же Домагой упустив Сілву в епізоді з другим, дуже показовим для всього матчу голом «Сіті». Та й в моменті з третім м'ячем англійців, захисники «Динамо» дуже вже пасивно оборонялися проти Туре.

Спроба зіграти у відкритий футбол

Втома «Сіті», не найкращі швидкісні якості центральних хавбеків «городян» і футбольна «поважність» команди Пеллегріні - цими факторами вже не раз в нинішньому користувалися суперники «МС». «Динамо» вирішило «не танцювати» від суперника, спробувавши зіграти в свій футбол. Це виходило, мабуть, в перші 10 хвилин матчу, так в середині поєдинку, коли Буяльський зробив рахунок 1:2. Але відрізок нехай навіть в 30 хвилин - занадто малий, щоб розраховувати на успіх в матчі. Тим більше, коли «Сіті» за такої гри відчуває себе як риба у воді, а Агуеро отримує занадто велику свободу.

Клас суперника

Щоб не говорили про кадрові проблеми «Сіті», Пеллегріні в змозі зібрати дуже потужний стартовий склад. Так, ясна річ, з Навасом, де Брюйне і Насрі «городяни» виглядали б більш грізно, однак і в Києві в «основі» «МС» вийшло 10 гравців національних збірних. Причому яких - Англії, Іспанії, Бразилії, Аргентини, Франції. Їх клас, а також невеликий перепочинок наданий їм Пеллегріні, дозволили на високому рівні відіграти весь матч проти нехай ще й не втягненого в другу частину сезону, але свіжого суперника. Досить сказати, що Пеллегріні провів лише одну заміну, та й то - тактичну, вже в компенсований арбітром час випустивши Іхеначо замість Агуеро. Ребров, нагадаємо, поміняв по ходу матчу трьох футболістів.