Знатний вікенд динамівських команд!

Динамо Київ 11 Листопада, 22:36 739
Знатний вікенд динамівських команд!
У ці вихідні динамівські команди різного віку провели одразу сім офіційних матчів!Головною особливістю зустрічей, які відбулися 9 і 10 листопада, стала найуспішніша серія наших команд у цьому сезоні. «Біло-сині» виграли шість матчів, один зіграли внічию, забивши при цьому у ворота суперників 26 голів і пропустивши лише чотири!

«Динамо» Київ U-14, старшим тренером якого є Юрій Єськін, здобуло свою найбільшу перемогу в цьому сезоні.
У матчі 10-го туру другої групи вищої ліги чемпіонату ДЮФЛУ «біло-сині» розгромили на своєму полі алчевську «Сталь» - 8:0.

«Динамо» U-15, старшим тренером якого є Віктор Кащей, здобуло впевнену перемогу в Алчевську.
У матчі 10-го туру другої групи вищої ліги чемпіонату ДЮФЛУ «біло-сині» розгромили на виїзді однолітків з команди «Сталь», забивши у ворота суперників п'ять м'ячів!

Київське «Динамо» U-16, старшим тренером якого є Юрій Дмитрулін, в заключному матчі осінньої частини сезону розгромило на своєму полі алчевську «Сталь» - 3:0.

«Динамо» U-17, старшим тренером якого є Олексій Дроценко, зустрічалося на виїзді зі «Сталлю» з Алчевська. Гра завершилася внічию 1:1.


У матчі 16-го туру чемпіонату України серед молодіжних складів команд Прем'єр-ліги київське «Динамо» U-21 зустрічалося в гостях з луцькою «Волинню». Матч завершився з рахунком 2:4 на користь динамівців.

У рамках 18-го туру чемпіонату України серед команд 1-ї ліги команда «Динамо-2» приймала на своєму полі кіровоградську «Зірку» і перемогла 1:0.

Нарешті, основна команда київського «Динамо», можливо, провела поки свій кращий матч у сезоні, розгромивши у Луцьку місцеву «Волинь» - 4:1!

Бажаємо "Динамо" побільше таких вікендів!