Б′єлса не проміняв «Динамо» на «Палмейрас»?

Динамо Київ 11 Листопада, 22:37 2633
Б′єлса не проміняв «Динамо» на «Палмейрас»?
Бразильський «Палмейрас» із Серїі Б замахнувся на колишнього аргентинського футболіста, який сьогодні працює тренером – Марсело Б’єлсу. Той відмовив, бо в нього є, ніби-то, кращий варіант.

Бразильський «Палмейрас» із Серїі Б замахнувся на колишнього аргентинського футболіста, який сьогодні працює тренером, – Марсело Б’єлсу. Той відмовив, бо в нього є, ніби-то, кращий варіант.

За інформацією оглядача порталу Lancе TV Бенджаміна Бекка, який на своїй сторінці в Facebook повідомив, що аргентинець вислухав пропозицію бразильців, але ввічливо відмовив, тому що він має кращий варіант для продовження кар'єри. Ним є київське «Динамо», від якого Б′єлса має багатомільйонну пропозицію.

Цікаво, що Марсело Б′єлса в Аргентині має прізвисько «Божевільний» через те, що його, відому у футбольних колах людину, зовсім не цікавить популярність: він рідко буває на людях, живе відлюдно за межею міста, не користується мобільним телефоном і завжди ходить тільки в спортивному костюмі.

Серед основних тренерських досягнень Б′єлса має звання «Футбольний тренер року в Аргентині – 1998», та «Кращий футбольний тренер світу – 2001».

Наразі фахівець очолює тренерський штаб команди «Атлетик». Раніше він також очолював кілька аргентинських та мексиканських клубів, іспанський «Еспаньйол», збірні Аргентини та Чилі.