Ігор Гамула: «Хочу, щоб через перехід в російський клуб від Селезньова не відвернулася збірна»

Футбол України 26 Лютого, 13:05 1199
Ігор Гамула: «Хочу, щоб через перехід в російський клуб від Селезньова не відвернулася збірна»
Думкою про Селезньова поділився старший тренер молодіжного складу «Ростова», знайомий з новачком краснодарців по спільній роботі на українському телебаченні.

- Селезньов - дуже хороший хлопець, нападник високого класу. Таранного типу, здорово грає головою, є поставлений удар з обох ніг. Постійно націлений на ворота, напружує захисників агресивними переміщеннями, вміє продавити. Я з Женею добре знайомий, він приходив до мене на телепередачу. Дуже радий, що Селезньов тепер в «Кубані». Вважаю, він додасть фарб в російський футбол.

- Найсильніша його сторона?

- Гольове чуття і гра в штрафний. Він раз по раз виявляється першим на добиванні, встигає на відскоки, вміє відкритися на випередженні під простріл. Бажано, звичайно, щоб у Жені були хороші партнери-півзахисники, що забезпечують його м'ячами. Селезньов - залежний нападник. Хоча він іноді і пробує шукати моменти самостійно.

- Селезньов в минулому сезоні грав у фіналі Ліги Європи, боровся в українському чемпіонаті за високі місця. А тепер - «Кубань», боротьба за місце в прем'єр-лізі. Вас не дивує такий поворот в його кар'єрі?

- У «Дніпрі», наскільки я знаю, теж не все добре зараз. У тому числі і з грошима. Навіть Мирон Маркевич, головний тренер, говорив: якщо надійде хороша пропозиція, то перешкоджати відходу Селезньова він не стане. Женя, напевно, добре подумав, залишився задоволений запропонованими умовами контракту. І прийняв таке рішення, хоча воно і не було простим. Ситуація у взаєминах між Росією і Україною не дуже приємна, це всіх сильно хвилює. Шкода, що між двома братніми народами йде вся ця катавасія. Але я все одно дуже радий за Женю. Думаю, побачимося з ним.

- Не встигли ще подзвонити і привітати його з переходом?

- А у мене є тільки його український номер. Але як-небудь обов'язково зв'яжемося незабаром. Дуже чекаю зустрічі.

- На місці головного тренера клубу російської прем'єр-ліги ви покликали б його собі в команду?

- Ще б. Навіть не замислюючись!

- Селезньову вже 30 років. До заходу його кар'єра поки не йде?

- Ні в якому разі. Фізично він в повному порядку, режим не порушує. Я стежив за ним в цьому сезоні - грав Женя здорово, забив десять м'ячів. Дуже хочу, щоб через перехід в російський клуб від нього тепер не відвернулася збірна. А то всяке може трапитися на тлі політичної ситуації. Але я думаю, якщо Селезньов буде добре грати в «Кубані», тренерському штабу України буде нікуди подітися. На носі чемпіонат Європи, потрібні якісні виконавці. Політика піде на другий план.

- Якщо повернутися до «Кубані» і порівняти Селезньова з Павлюченком, в даний момент часу український форвард виглядає сильнішим?

- Рома теж дуже хороший нападник, просто останнім часом він трохи розгубився, травми йому постійно заважають. Зараз, напевно, з Селезньовим конкурувати за місце в основному складі Павлюченку буде важко. А як далі - час покаже, - цитує Гамулу sport-express.ru.