​Олександр Панков: «Надіємось, Дедечко дебютує вже у матчі проти «Динамо»

Футбол України 26 Лютого, 15:06 823
​Олександр Панков: «Надіємось, Дедечко дебютує вже у матчі проти «Динамо»
Відомий український агент Олександр Панков прокоментував трансфер свого клієнта Дениса Дедечка в «Олександрію» та його подальші перспективи в команді.

У четвер «Олександрія» оголосила про підписання українського півзахисника Дениса Дедечка, який після невеликої паузи повернувся в чемпіонат України (останнім клубом хавбека була казахстанська «Астана»). Як саме Дедечко опинився в «Олександрії», sportarena.com попросили розповісти його агента Олександра Панкова.

— Як з'явився варіант з «Олександрією», і як довго йшли переговори?

— «Олександрія» зробила конкретну пропозицію, яка відразу влаштувала Дениса, тому переговори йшли недовго. Дедечко інтенсивно працював під час паузи в кар'єрі, яка виникла після відходу з «Астани», підтримував себе в хорошій формі і кожен день займався в залі. Тому у Володимира Шарана навряд чи будуть які-небудь питання по фізичній формі футболіста.

Денис — великий професіонал. Упевнений, він швидко набере кондиції. Дай бог, ми побачимо його на полі вже першого березня у матчі Кубка України проти «Динамо». Що ж стосується переговорного процесу, то все пройшло швидко. І клуб, і гравець, і ми залишилися задоволені. Контракт підписаний до кінця сезону.

— В угоді є опція продовження при певних умовах?

— Поки контракт до літа, а тоді вже інша розмова з керівництвом клубу. Багато залежить від самої «Олександрії» — якщо команда буде ставити перед собою максимальні завдання, то чому б не залишитися тут на більш тривалий термін? Влітку Денис буде вибирати, які кроки в кар'єрі робити далі.

У Дедечка зараз прекрасний вік, і є можливість поїхати пограти в Європі. Тим більше, у нього є досвід виступів у різних країнах і в груповому етапі Ліги чемпіонів. Але на сьогоднішній день Денис — гравець «Олександрії», і на максимальному рівні буде виконувати свої контрактні зобов'язання перед цим клубом.