Іван Гецко: «Динамівці не дурня клеїти вийшли, але їх просто з'їли на полі»

Динамо Київ 26 Лютого, 15:29 794
Іван Гецко: «Динамівці не дурня клеїти вийшли, але їх просто з'їли на полі» | 19-27
Екс-нападник збірної України про матч Ліги чемпіонів «Динамо» - «Манчестер Сіті».

— Я не здивувався б, якби під час матчу рахунок став 0:4. Не скажу, що налаштовувався на поразку, але в першому таймі стало зрозуміло, що «Динамо» нічого не «світить». «Манчестер Сіті» справді невдало грає останні поєдинки в чемпіонаті й Кубку Англії. Але, вибачте, команди тамтешньої прем'єр-ліги вищі класом за «Динамо». І «Манчестер Сіті» може дозволити собі пожертвувати внутрішніми турнірами, які він вигравав. А от у Лізі чемпіонів жодного разу не виходив до чвертьфіналу. Тому мотивація гостей у зустрічі була надвисокою. «Динамівці» теж вийшли не дурня клеїти, але їх просто з'їли на полі. Всюди. На фланзі, де Стерлінг зліва робив що хотів. У центрі — тому Гармаш відіграв тільки півгодини. За розіграшу стандартних ситуацій — після кутового «Манчестер Сіті» відкрив рахунок.

- Передбачали, що «Динамо» гратиме на контратаках. Чому так не вийшло?

— Я не зовсім розумію, як кияни могли діяти другим номером. Для цього треба мати швидких форвардів. У стартовому складі вийшов Теодорчик — він не для такої гри. «Динамо» швидко пропустило й далі мусило атакувати. Але не мало уявлення, як «розкрити» оборону «Сіті». Суперник легко комбінував, ­звільнявся від опіки й розігрував такі комбінації, що в наших футболістів голова обертом йшла.

- Коли динамівці забили один гол — у вас не виникло відчуття, що справи киян підуть на ­краще?

— Ні. Гол — така справа, і «Барселона» може пропустити від аутсайдера чемпіонату Іспанії. «Динамо» безумовно зіграло другий тайм краще, ніж перший, відносно себе. А суперник і після перерви діяв потужно. Наслідок — гості повністю виграли фініш матчу. Третій гол був логічний.

- Які завдання мають ставити перед собою динамівці у повторному поєдинку?

— Шансів пройти далі немає. Але це ж не означає, що Ребров випустить на поле резервний склад. «Манчестер Сіті» точно не буде настільки відмобілізованим, як у Києві. Цим треба скористатися, здивувати гостей. Не в плані індивідуальної гри, тактики чи швидкостей. Тут «Динамо» не має переваги за визначенням. А от не програти боротьби, діяти жорстко, так, як не любить суперник, зокрема, Яя Туре, — кияни здатні. І цього може виявитися досить, щоб не поступитися в повторному матчі. Це стане певним успіхом.

- Як далеко може пройти «Манчестер Сіті» у Лізі чемпіонів?

— Анітрохи не здивуюся, якщо гратиме у фіналі.