Олег Федорчук: «Динамо» нагадувало самовпевненого боксера»

Динамо Київ 26 Лютого, 19:12 544
Олег Федорчук: «Динамо» нагадувало самовпевненого боксера» | 19-27
Футбольний експерт проаналізував поразку київського «Динамо» проти англійського «Манчестер Сіті» з рахунком 1:3.
«Ми часто вдаряємося в крайнощі. Або недооцінюємо себе, або переоцінюємо. Позавчора явно переоцінили свої можливості. Я перед грою мріяв про нічию, але мене не слухали. Мовляв, переможемо. У паралельному матчі голландський ПСВ, не соромлячись, грав удома на нічию. Я думав, що і «Динамо» діятиме так само. Але кияни з перших хвилин пішли вперед. Тобто почували себе на рівних. Ситуація нагадувала ту, коли самовпевнений боксер думає, що поб'є чемпіона. Але кілька пропущених ударів повертають його на грішну землю. Для нас це гарний урок. І для тренерського штабу киян. Бо він не мав плану «В» і плану «С». Діяли за однією схемою гри. Швидкий пропущений гол поламав попередній план, а перебудуватися динамівці не змогли.

«Динамо» не грало офіційні матчі протягом 77 днів. Із досвіду знаю, що навіть після 10 днів без офіційних ігор команда втрачає 30% свого потенціалу. Атакувати з перших хвилин було помилкою. Варто було діяти від оборони. Як «Шахтар» минулого року у Львові з «Баварією». Ніхто ж не скаже, що Луческу не прихильник атакувальної гри. Але він розумів, що проти Мюнхена так грати не можна. Тренерам «Динамо» варто повчитися в Луческу, поки він ще тут. Треба реально себе оцінювати. Так, ми навчилися грати на барабані, але на скрипці ще не тягнемо. Той же «Сіті» вклав півмільярда доларів, поки вийшов у плей-офф. Не треба бігти попереду потягу. Варто працювати і вірити в свою зорю. Колись і вона засяє», – сказав футбольний експерт в інтерв'ю gazeta.ua.