Дмитро Михайленко: «Для багатьох хлопців відбулася найбільш знакова подія в кар'єрі»

Футбол України 27 Лютого, 10:24 595
Дмитро Михайленко: «Для багатьох хлопців відбулася найбільш знакова подія в кар'єрі» Фото: zik.ua
Головний тренер «Дніпра» (U-21) поділився враженнями від перемоги своєї команди на турнірі в Індії.
«Зараз, після декількох днів після перемоги в турнірі, з'явилася можливість спокійно проаналізувати минулі події. Перш за все, хочу сказати, що для багатьох хлопців відбулася найбільш знакова подія в кар'єрі. Деякі взагалі зіграли свої перші міжнародні матчі з командами, які сповідують зовсім іншу футбольну філософію, ніж наша. Турнір був проведений на хорошому організаційному рівні, в усьому було видно, що в проект вклали солідні інвестиції. Були запрошені команди з різних континентів, кожна зі своєю футбольною школою, що вже викликало інтерес. Підтвердженням цьому були і заповнені трибуни, на кожній зустрічі були присутні біля сорока тисяч уболівальників. Організаторам все вдалося, це однозначно», цитує Михайленка неофіціний сайт «Дніпра».
«Хлопцям, думаю, форум підняв самооцінку, оцінку власної гри і командної. Я скажу, що в Індію приїхали одні хлопці, а поїхали - зовсім інші. У них з'явилася якась тверда впевненість в своїх силах. З'явилася вона внаслідок того, що в основному своїх опонентів ми перемагали абсолютно по грі. І це, повірте, набагато цінніше завойованого кубка або індивідуальних призів і обов'язково стане в нагоді в подальшій кар'єрі.»
«Умови у нас були не найпростіші, маю на увазі, звичайно ж, спеку. Грати було зовсім непросто, але в умінні терпіти, вичавити з себе максимум, ми перевершили суперників. Не всі, але більшість хлопців витримували високий темп до фінального свистка.
Тут багато говорити не варто: Індія - країна з багатющою культурою, а штат Керала індійці взагалі називають Землею, що належить Богу. Це один з найкрасивіших штатів у всій країні, що омивається прекрасним океаном. Довелось і купатися в ньому, але це стосувалося нас, тренерів. Безумовно, справила враження і індійська кухня. Загалом, дійсно, запам'яталося багато».