​Офіційна заява «Волині» про бойкот

Футбол України 27 Лютого, 22:34 405
​Офіційна заява «Волині» про бойкот
Заява про бойкот та вислів Сергія Політила про «свавілля в Луцьку» дуже здивували «Волинь», оскільки підстав для цього не було.

Капітан «Волині» Сергій Кравченко розставив всі крапки над «ї».

- Сергію, сьогодні з’явилася інформація про можливий невихід “Волині” на гру проти “Зорі”. Як прокоментуєш цю публікацію?

- Ми всі в команді були дуже здивовані такою інформацією. І не розуміємо, для чого запускати подібні речі в інформпростір, тим більше напередодні кубкового матчу, напередодні відновлення чемпіонату, і в умовах, коли наш футбол генерує переважно негативні новини. Проблеми в нашому клубі є, і всі про них знають. Але ж це не привід не бути футбольною командою, однодумцями, партнерами, це не привід ображати вболівальників, які за нас горою...

- Тобто, про жодний бойкот у “Волині” не йдеться?

- Абсолютно точно! Тренуємося, готуємося, граємо спаринги. Якби не хотіли грати, хіба б готувались до чвертьфіналу чи взагалі були б у Луцьку? Для чого тоді напружуватися, витрачати зусилля? Всіх хочу заспокоїти — попри проблеми команда буде битися проти “Зорі”. Тому й хочу запросити вболівальників на матч у середу. “Волинь” - це команда, колектив, і, безперечно, ми хотіли б довести, що здатні на більше.

* * *

На тому ж сайті, що розповсюдив неправдиву інформацію про бойкот, сьогодні з’явилося інтерв’ю Сергія Політила із заголовком про те, що «в Луцьку почалося свавілля». Прес-служба “Волині” зв’язалася із Сергієм, який нині повернувся у “Дніпро” із оренди у “Волині”. Сергій також був здивований заголовком інтерв’ю, адже назвав свавіллям власне ситуацію із позбавленням “Волині” 12 турнірних очок...

Отож, 2 березня — перший чвертьфінальний матч Волині і Зорі. Не віримо чуткам, дивимося класний футбол. Чекаємо вболівальників на стадіоні, йдеться в офіційній заяві.