​Артем Полярус: «Теперішня «Олександрія» зможе піднести серйозний сюрприз «Динамо»

Динамо Київ 28 Лютого, 15:37 1061
​Артем Полярус: «Теперішня «Олександрія» зможе піднести серйозний сюрприз «Динамо» Фото: f-picture.net
Півзахисник «Олександрії» Артем Полярус в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua розповів про підготовку до матчу з «Динамо».

— Готуємося в звичайному режимі. У всієї команди тільки бойовий настрій, будемо докладати всіх зусиль для того, щоб домогтися позитивного результату. Я вважаю, що теперішня «Олександрія» зможе піднести серйозний сюрприз «Динамо». Тим більше, у нас є хороші приклади того, як ми діяли раніше з лідерами нашого чемпіонату. Немає нічого неможливого, тому нам залишається втілити на футбольному полі все, що нам скаже тренерський штаб.

- Це буде перший матч для обох команд після зимової перерви, але «Динамо» вже встигло зіграти в Лізі чемпіонів з «Манчестер Сіті» в цю середу. Чи будете ви переглядати якісь матчі «Динамо» для розбору?

- Дивився цю гру вдома, звісно, що переживав. Звичайно, результат не особливо порадував, все ж, є ще матч-відповідь. Так ми кожного суперника переглядаємо, розбираємо, тому «Динамо» не виняток.

- Перший матч відбудеться в Києві, хоча повинен був відбутися в Олександрії. Це плюс для вас чи мінус?

- Як на мене, то краще б першу гру вдома провести, при наших уболівальниках. Якщо чесно, я не знаю, що там з нашим полем. Раз так вирішили, то це повинно піти тільки на благо клубу. Але нічого страшного в цьому немає, все одно матч-відповідь буде на нашому стадіоні.

- Як вважаєш, коли граєш з такою топовою командою, як «Динамо», в рамках Кубку України, краще цю стадію проводити з одного матчу, ніж з двох?

- Звичайно, з однієї гри. Набагато цікавіше і непередбачуваніше було б, якби кожна стадія складалася з одного матчу. Так як кожна команда могла б пройти якомога далі, будь-то з Першої ліги чи з Другої.

- Керівництво обіцяє якісь преміальні у випадку позитивного результату?

- Поки що ніяких розмов на рахунок цього не було.

Розмовляв Ігор Гусаков