Венсан Компані: «Вболівальники помилково розглядають «Манчестер Сіті» як новий клуб»

Світовий футбол 28 Лютого, 20:24 410
Венсан Компані: «Вболівальники помилково розглядають «Манчестер Сіті» як новий клуб» Фото: Reuters
Захисник «городян» пояснює, чому він любить «Манчестер Сіті».
«Коли я приїхав сюди, я хотів більше дізнатися про клуб і його минуле. Очевидно, що люди бачать тільки «Манчестер Сіті» останніх шести-семи років. Вони помилково розглядають нас як новий клуб. Наші шанувальники, люди Манчестера, знають, що у нашого клубу є неймовірно багата історія. Для мене футбол - це не лише святкування успіху. Це і розчарування теж - і я не думаю, що є багато клубів, у яких було таке різноманітне минуле. Ось чому я люблю «Сіті», і чому я люблю бути капітаном. Мені не потрібні інші люди, які розповідали б мені, що означає «Манчестер Сіті», тому що я відчуваю себе частиною його. «Сіті» - клуб, який ніколи не забуде своє минуле.

Легко говорити про гарні часи, але бувають і погані часи, які роблять нас сильнішими - і наші шанувальники пройшли через такі речі, які фанатам інших клубів могли б тільки снитися в кошмарах. В останні кілька років шанувальники «Ман Сіті» жили в своїх мріях. Вони тепер підтримують клуб, який хоче вигравати трофеї щороку і розчаровуються, коли цього не відбувається.

Будь-яка можливість для успіху, яка знаходиться на нашому шляху, повинна бути схоплена. Ми повинні бути голодними. Ми ще не один з найбільших клубів - але ми будемо. Одного разу ми будемо частиною цього», - цитує Компані The Mirror.