«Слован» уникає поразки в Тепліце

Світовий футбол 12 Листопада, 12:15 769
«Слован» уникає поразки в Тепліце | 19-27
Ліберецький «Слован», за який на правах оренди грають київські динамівці Сергій Рибалка та Владислав Калитвинцев, провів матч 14-го туру чемпіонату Чехії.

«Слован» гостював у «Тепліце», від якого відставав на два очки. Станом на сьогоднішній день це був матч за третє місце Гамбрінус-ліги. Гра зібрала на трибунах стадіону «На Стінадлех» 6,820 глядачів і завершилася внічию 1:1, залишивши конкурентів на своїх місцях - «Теплице» на третьому, «Слован» на четвертому.

Господарі поля відкрили рахунок під завісу першого тайму - на 45-й хвилині у воротах «Слована» відзначився Саламі. Підопічні Ярослава Шилгави відігралися в кінцівці матчу - гол на 87-й хвилині на рахунку Пімпари.

Обидва динамівця вийшли в стартовому складі «Слована». Рибалка провів на полі весь матч, а Калитвинцев був замінений на 80-й хвилині.

Якщо говорити про сезон Гамбрінус-ліги в цілому, то за тур до закінчення першого кола в активі Сергія Рибалки 13 проведених матчів з 14-ти, зіграних командою. Сергій провів у грі 1,064 хвилини, забив п'ять голів, будучи при цьому кращим бомбардиром своєї команди, віддав дві результативні передачі, заробив три жовті картки.

Владислав Калитвинцев, для якого, на відміну від старшого товариша, цей сезон є дебютним у чемпіонаті Чехії, взяв участь у 12-ти матчах «Слована». Ігровий час Калитвинцева склав 685 хвилин, також на його рахунку одна жовта картка.

Наступний матч «Слован» проведе 24 листопада, коли в рамках 15-го туру прийматиме празьку «Дуклу».