Сергій Басов: «Олександрія» дасть бій «Динамо»

Динамо Київ 29 Лютого, 14:00 830
Сергій Басов: «Олександрія» дасть бій «Динамо»
Центральний захисник «Олександрії» Сергій Басов ще за часів виступів у Першій лізі запам’ятався своєю шаленою самовіддачею на полі і стабільно високому рівні гри в обороні.

Цього сезону Басов дебютував у Прем’єр-лізі, де продовжив доводити свій високий клас гри в центрі захисту і став одним із ключових гравців «Олександрії» у звітному чемпіонаті.

Кореспондент 1927.kiev.ua напередодні кубкового матчу із київським «Динамо» поспілкувався із Сергієм про підготовку команди на тренувальних зборах до весняної частини сезону, про зміни у кадровому потенціалі колективу та, звичайно, про майбутній поєдинок із «Динамо».

- Сергію, як оціниш підготовку «Олександрії» до другої половини сезону?

- Підготовка «Олександрії» проходила у звичайному режимі. Взимку, як правило, закладається фундамент на другу частину чемпіонату, тому ми були готові до цих непростих зборів, на яких дуже плідно попрацювали. Як пройшла підготовка? Оцінювати, звичайно, важко, але ми виконали те, що планували і добре підготувалися.

- На другому етапі тренувальних зборів «Олександрія» здобула кілька переконливих перемог і показала при цьому якісний малюнок гри. Чи можна стверджувати, що команда підійшла до офіційних матчів у повній бойовій готовності?

- Не буду стверджувати, що ми готові повністю на всі сто відсотків, але, думаю, вже по ходу чемпіонату постараємося набрати відповідних кондицій і боротися за позитивні результати.

- Головний тренер «Олександрії» Володимир Богданович Шаран повідомив, що на зборах отримали травми декілька ключових гравців, але зі зрозумілих причин не став афішувати, про кого йде мова. Ці футболісти вже готові до найближчого поєдинку на Кубок України проти «Динамо»? Думаєш, тренерський штаб зможе якісно замінити цих виконавців так, щоб не порушувати зіграність команди?

- Звичайно, якщо головний тренер не став говорити прізвища травмованих футболістів, то і я не стану цього робити. Але в Києві подивимося, яким чином вдасться якісно замінити того чи іншого футболіста.

- Перший кубковий матч «Олександрія» повинна була провести на рідному стадіоні «Ніка», але через неякісний стан газону зіграє свій матч в Києві на НСК «Олімпійський». Як вважаєш, команда зможе нав'язати серйозну боротьбу чемпіону України у цьому поєдинку?

- Важко щось говорити з цього приводу, гра повинна все показати. Ми розуміємо, що доведеться зіграти із чемпіоном нашої країни, проте виходити на поле і грати абияк точно ніхто не буде. Ось це я можу усім гарантувати. «Олександрія» дасть бій «Динамо»!

- Як думаєш, відсутність Сергія Сидорчука, Даніло Сілви, Жуніора Мораєса і Олександра Яковенка послабить київське «Динамо» у цьому матчі матч?

- Думаю, не послабить. Ті гравці, котрі вийдуть замість вищесказаних футболістів, мають що доводити головному тренеру киян, тому, на мою думку, вони каші не зіпсують і вийдуть на гру із подвійною мотивацією. Тим паче, у «Динамо» всі футболісти високого класу!

- Президент «Олександрії» Сергій Анатолійович Кузьменко поставив перед командою завдання перемагати в кожному матчі. Ваша команда зараз йде на 6-ій позиції і має хороші шанси зачепитися за єврокубки. Як вважаєш, у цьому сезоні «Олександрії» буде по силах поборотися за високі місця, які, можливо, навіть дозволять команді пробитися в Європу?

- Час покаже. Ми, в свою чергу, будемо виходити на кожну гру і показувати той рівень футболу, який потребує наш тренерський штаб.

- Як можеш оцінити новачків «Олександрії»? Хто, на твою думку, зуміє принести найбільше користі колективу?

- З цього приводу я нічого сказати не можу. Тренувальні збори – це не показник. Впевнений, що саме у чемпіонаті ці гравці продемонструють свій найвищий клас.

- Кого із тих футболістів, які взимку покинули команду, буде не вистачати «Олександрії» найбільше?

- Усіх без винятку! Ті гравці, котрі покинули нашу команду, - дуже високого рівня. Недарма ж вони пішли на підвищення, влаштувавшись в інших потужних клубах Прем’єр-ліги. Я можу побажати їм міцного здоров'я і футбольного довголіття.

Розмовляв Андрій Бабенчук