Данченко: «Не боюсь конкуренції в «Шахтарі»

Футбол України 29 Лютого, 20:55 525
Данченко: «Не боюсь конкуренції в «Шахтарі» Фото: chernomorets.odessa.ua
В ексклюзивному інтерв'ю Sport Arena півзахисник «Чорноморця» Олег Данченко розповів про свій перехід в «Шахтар».

- В твоєму житті та професійній кар'єрі, судячи з усього, починається новий етап. Перехід в «Шахтар» став для тебе дещо несподіваним?

- Не скажу, що все стало для мене несподіваним. Ще раніше мені вдалося налагодити співпрацю з агентом, а пізніше я дізнався, що на керівництво «Чорноморця» виходив хтось із «Шахтаря» з питанням про мій можливий перехід. Пізніше керівники клубу повідомили мені про конкретний інтерес з боку «гірників». Подумавши якийсь час, я погодився на перехід в «Шахтар» і уклав контракт.

- Тебе тішить, що на тебе звернув увагу саме «Шахтар», а не якийсь інший колектив української Прем'єр-ліги?

- Мені дуже приємний цей факт - «Шахтар» є «Шахтар». Мені здається, кожен молодий гравець мріє про те, щоб захищати кольори такого клубу. Він в Україні стабільно веде боротьбу за чемпіонство, також постійно грає в єврокубках. Уклавши контракт з гірниками, тепер я буду прагнути до подальшого прогресу в своїй грі.

- У «Шахтарі» конкуренція за місце в складі дуже жорстка...

- Конкуренція ще нікому не заважала. Мені буде цікаво спробувати свої сили у протистоянні з новими партнерами по «Шахтарю». Я до цього готовий. Для мене це буде черговим викликом.

- Обговорював ти свій перехід з наставником «Чорноморця» Олександром Бабичем?

- Ні. Ми ще не розмовляли з ним на цю тему. Адже я ще до кінця травня залишаюся в «Чорноморці». Тому, можливо, на цю тему поговоримо з тренером трохи пізніше.

- А чи вдалося вже поспілкуватися з Мірчею Луческу або ж з кимось із його помічників?

- Ні. Поки з ними ніякого спілкування у мене не було.

- Маючи контракт з «Шахтарем», тепер будеш уважніше стежити за виступами донецької команди, ніж робив це раніше?

- Звичайно ж, тепер я буду найуважнішим чином стежити за «гірниками». Мені дуже цікава гра «Шахтаря», вона мені імпонує. За підопічними Луческу завжди приємно спостерігати. Сподіваюся, у весняній частині сезону команда зможе виконати своє завдання і стане чемпіоном країни.

- Ти є кандидатом до молодіжної збірної України. Як думаєш, чи допоможе тобі перехід в «Шахтар» в успішному виступі за «синьо-жовтих»?

- Це вирішувати не мені. Такі питання - це прерогатива тренерського штабу збірної. Зі свого боку я дуже сподіваюся на те, що буду і надалі отримувати виклики до молодіжної збірної. Завжди приємно приносити користь не тільки своєму клубу, а й своїй країні.

- Як ти вважаєш, маючи контракт з «Шахтарем», з психологічної точки зору тобі буде простіше чи складніше виступати навесні в «Чорноморці»?

- Для мене це буде дуже цікаве випробування. Я до кінця сезону залишаюся гравцем «Чорноморця» і зроблю все можливе, щоб з найкращого боку зарекомендувати себе в очах тренерського штабу «Шахтаря».