Олескандр Хацкевич: «У «Динамо» відповідально підходять до будь-якого трансферу»

Динамо Київ 1 Березня, 10:13 441
Олескандр Хацкевич: «У «Динамо» відповідально підходять до будь-якого трансферу» Фото: ru.uefa.com
Головний тренер збірної Білорусі Олександр Хацкевич розповів про новачка «Динамо» Микиту Корзуна.

- Суркіс говорив в інтерв'ю, що ви дали втішну характеристику Корзуну. Але поки не можна сказати, що йому в київському «Динамо» сильно довіряють...

- Зачекайте. По-перше, хлопцеві всього двадцять років. По-друге, «Динамо» в цьому році провело всього один офіційний матч - зіграло плей-офф Ліги чемпіонів з «Манчестер Сіті». Причому Микита був у заявці на цю гру, знаходився в запасі. Хіба це ні про що не говорить?

- У Києві неоднозначно прийняли цей трансфер.

- Розумієте, говорити можна все що завгодно. Корзун - молодий півзахисник до 20 років провів, який провів уже 70 матчів за першу команду і має досвід серйозних міжнародних зустрічей... Хто неоднозначно сприйняв трансфер? Журналісти і громадськість? Але ж не журналісти і громадськість купували гравця. Його купував футбольний клуб «Динамо». І, напевно, оцінюючи потенціал Корзуна, кияни не обмежилися думкою Хацкевича. У «Динамо» відповідально підходять до будь-якого трансферу. Тим більше якщо за перехід необхідно платити гроші. Вони докладно і всебічно вивчають майбутнього новачка. І беруть тільки тих футболістів, хто щось із себе представляє в футболі. Це базовий підхід. Ну а як все вийде в майбутньому, залежить вже від самого Корзуна, як він себе покаже, як його прийме колектив.