Клуб із Західної України може відродитися

Футбол України 1 Березня, 10:58 563
Клуб із Західної України може відродитися
На існування вінницької «Ниви» нарешті знайшли гроші.

Сьогодні, 29 лютого, представники ініціативної групи з відродження професійної футбольної команди у Вінниці заявили про «запуск» футбольного клубу «Нива» . Про це повідомляє Depo.Вінниця.

Почесним президентом клубу став екс-керівник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк, який донині був президентом іншого футбольного клубу - «15 громада». Вовк, зокрема, займатиметься фінансовими питаннями в «Ниві». Наразі йому вже вдалось домовитись із кількома підприємцями, які готові профінансувати половину необхідної суми для участі команди в турнірі Другої ліги чемпіонату України з футболу.

«Ця сума варіюється в рамках 4-5 мільйонів гривень на рік. В нас уже є обіцянка, що половину цих коштів нададуть. Іншу половину ми зараз активно шукаємо. Одразу хочу сказати, що я - не спонсор команди. Я - співробітник служби безпеки України, а тут займаю посаду почесного президента», - розповів Вовк.

Назвати імена потенційних спонсорів професійного футбольного клубу Вовк відмовився, зіславшись на їх небажання розголошувати свої дані.

«Це вихідці з Вінниччини і вони себе не називають. З яких причин - я не знаю. Також є зацікавленість у спонсорстві інвесторів з-за кордону. Зараз ведемо перемовини та хто з них стане в дійсності спонсором, я сказати не можу», - зазначив президент клубу.

За словами голови громадської організації «Фонд відродження вінницького професійного футболу» та віце-президента відродженої «Ниви» Вадима Кудіярова, команду вирішили «перезапустити», перш за все, для того, аби дати шанс талановитій молоді досягти кар'єрних висот у футболі, а також повернути у місто над Бугом професійний футбол.

«На Вінниччині футболом займається близько п'яти тисяч дітей. Вони не мають змоги розвиватися. Тому професійна команда Вінниччині просто необхідна», - зазначив Кудіяров.

Тренером нової футбольної команди стане відомий вінницький футболіст, який наразі тренує жіночу збірну країни з футболу, Володимир Рева. Щоправда, за словами Вовка, про своє призначення новий тренер ще не знає, адже знаходиться за кордоном.

Нагадаємо, вінницькі ультраси та футбольні вболівальники неодноразово влаштовували акції, щоб привернути увагу до теми відродження професійного спорту на Вінниччині.