Юрій Путраш: «В матчі з «Манчестер Сіті» «Динамо» буде підтримувати вся Україна»

Футбол України 2 Березня, 01:03 1017
Юрій Путраш: «В матчі з «Манчестер Сіті» «Динамо» буде підтримувати вся Україна»
Футболіст ФК «Олександрія» - про матч з «Динамо» в рамках Кубка України, про шанси київської команди в Лізі чемпіонів, а також про сімферопольську «Таврію».

- Це був ваш перший матч в «Олександрії», як можете його оцінити?

- Хотілося б додати у всіх аспектах: і в обороні, і в атаці додати, тренери під час зборів робили зауваження, щось підказували, все в робочому процесі.

- Рахунок 1:1 в матчі з київським «Динамо» - хороший результат?

- Звичайно, хороший. Тим більше, що грали на виїзді, але нам ще потрібно буде поборотися в наступному матчі. Ми непогано оборонялися, і перший гол додав нам впевненості. Але через мою помилку ми пропустили гол від динамівців, вони нас покарали.

- Як зазвичай проходить ваш процес підготовки до матчів ?

- В принципі, у нас звичайний підготовчий процес, як і у всіх командах. Ми розбираємо кожного суперника, і до «Динамо» ми також готувалися, але на такі матчі особливо налаштовуватися не треба, футболісти самі налаштовуються без проблем, такі матчі грати нам в радість. Наступний матч - зі «Сталлю», завтра за планом буде легке тренування, а далі будемо готуватися у звичному режимі.

- Слідкуєте за «Таврією»? Якщо буде вибір між українським чемпіонатом і російським, який варіант для сімферопольського клубу найбільш оптимальний?

- Якщо чесно, то не особливо, так як немає можливості, і друзів там не залишилося. Найоптимальніший варіант - це повернення «Таврії» в Україну.

- Дивилися матч «Динамо» - «Манчестер Сіті»? Як оцінюєте шанси «Динамо»?

- Звичайно, буде складно, але вся Україна буде підтримувати киян, щоб вони пройшли далі.