Сергій Басов: «Ми дуже задоволені таким результатом матчу з «Динамо»

Динамо Київ 2 Березня, 11:23 483
Сергій Басов: «Ми дуже задоволені таким результатом матчу з «Динамо» Фото: sport.ua
Один із героїв кубкового матчу проти київського «Динамо» - центральний захисник «Олександрії» Сергій Басов - прокоментував нічийний результат матчу проти команди Сергія Реброва.

- Сергію, «Олександрія» в першому кубковому матчі проти «Динамо» показала непогану гру і здобула нічию з чемпіоном України... Як оціниш такий результат для своєї команди?

- Ми добилися дуже хорошого результату в грі з командою Реброва, адже зіграти внічию з «Динамо» - це чудовий результат. Це була наша домашня гра, але через поганий стан поля в Олександрії нам довелося зіграти цей матч на НСК «Олімпійський», де ми були номінальними господарями поля.

Я говорив, що «Олександрія» дасть бій «Динамо», так воно і вийшло. Добре, що нам вдалося так зіграти з «Динамо». Ми дуже раді такому результату.

- Які завдання стоять перед командою на звітний сезон? Команді під силу поборотися за зону єврокубків?

- Я вважаю, що все розсудить поточний чемпіонат. Ми в свою чергу будемо виходити на кожен поєдинок і грати на перемогу, щоб радувати наших уболівальників і показувати хороший рівень футболу. Єврокубки? Подивимося, як воно буде, в кінці сезону.

- Що допомогло вашій команді так гідно зіграти проти чемпіона України?

- Ми дуже добре попрацювали на зборах. Команда зробила все, що від неї очікувалося, і підійшла до офіційних матчів у повній бойовій готовності. Однак нічого особливого такого на зборах не робили, працювали всі в звичайному режимі.