Віктор Вацко похвалив трансферну політику «Карпат»

Футбол України 2 Березня, 12:54 670
Віктор Вацко похвалив трансферну політику «Карпат»
ВІдомий експерт і коментатор Віктор Вацко на своїй сторінці у Фейсбук оптимістично оцінив трансферну політику львівських «Карпат».

Окрилений оптимістичною презентацією новачків «Карпат», вирішив зовсім трішки заглибитись у цю тему, щоби збагнути, як використав улюблений клуб перше трансферне вікно, яке йому відкрили за два роки. Все дуже швидко, без використання опції «дзвінок другу».
Не дивився на дуже старі заслуги (зрештою, усі новачки - хлопці молоді). Звернув увагу на кар'єрні здобутки за останні рік-два. Отож.

Густаво Бланко-Лещук. У 2015-му 26 ігор 10 голів за клуб Ассиріска, другий дивізіон Швеції.

Євген Неплях. З травня 2015 без клубу. За попередній рік (серпень 2014 - травень 2015) провів 8 матчів за грецький Платаніас (9 місце за підсумками сезону 2014/15 в елітному дивізіоні Греції)

Гегам Кадимян. 16 ігор 3 голи за Олімпік в УПЛ у нинішньому сезоні.

Габріель Окечукву. Найцікавіший експонат! У сезоні 2014/15 провів 1 матч на Кубок Мальти за клуб «Сент Джордж». До цього грав на аматорському рівні у Нігерії. Офіційний сайт Карпат подає клуб «MFM FC» з Лагоса. Інші джерела вказують на клуб «Water FC» (Abuja). Чи може офіційний сайт клубу, що вже підписав гравця, не знати, де той гравець виступав досі? Навряд чи... Чому не знає, враховуючи, що всі інші джерела подають інший клуб? Дивно... Польськомовна Вікіпедія, яка теж називає саме «Water FC» (Abuja), а не «MFM FC», серед попередніх клубів нігерійця вказує, що 1 листопада 2015 року той підписав контракт з луцькою «Волинню» як вільний агент.
Пригадуєте знамените інтерв'ю Кварцяного про «кучу сепаратистів», які влаштовують теракти по всій Україні, і неспроможність влади швидко організувати документи темношкірому футболісту? Тоді ж Віталій Володимирович сказав, що просив нападника зростом не менше 195 см, а підсунули - 188 см? Так от, згідно із офіційним сайтом Карпат, зріст Окечукву саме 188 см! Совпадєніє? Нє думаю.

Кварцяний, до речі, його так і не взяв...

І ще один момент. Головного тренера збірної Нігерії Стівена Кеші (мої футбольні джерела, пов'язані із агентським бізнесом в Африці кажуть, що це тренер-бізнесмен, який стояв за розкруткою через гру у збірній футболістів із нігерійського чемпіонату і отримував дуже хороший відсоток від їх подальшого продажу за кордон) було звільнено через Окечукву. З офіційним виступом із поясненням тамтешньої Федерації футболу.

Хочу сподіватись, що хлопець цей не є чистим мутняком «бізнес-характеру»... незважаючи на те, що в «Карпатах», судячи із слів на презентації, його так ніхто толком подивитися не зміг (проти Тернополя, за всієї поваги, пригадую, Борячук із «Шахтаря» виглядав як Мессі). Взяли за рекомендацією агента з Бельгії... Та й взяли легіонера (!!!) в команду молодіжну, раптово забувши про довіру власній молоді, через нестачу якої, під впливом кулуарних і не дуже спічів Юрія Михайловича Дячука-Ставицького, було звільнено Севидова (а він виконав усі завдання, які ставив йому клуб), а Йовічевич отримував чимало внутрішньоклубної критики. Цікаво, хто зараз за це нестиме відповідальність?
Байки в стилі В'ячеслава Грозного про те, що вільний агент нічого клубу не коштує, на мене не подіють. Підйомні, агентські і все, що з ними пов'язано, в тому числі, і три чи вже навіть чотири будинки у Брюховичах «легендарного в.о», ніхто ще не скасовував.