Віце-президент «Габали»: «Останнім часом питання звільнення Григорчука набуває актуальності»

Футбол України 2 Березня, 16:54 549
Віце-президент «Габали»: «Останнім часом питання звільнення Григорчука набуває актуальності»
Віце-президент «Габали» Фаріз Наджафов висловився на тему можливого звільнення українського фахівця Романа Григорчука з посади головного тренера команди.
«Останнім часом це питання часто набуває актуальності. Ми продовжили контракт з Григорчуком на 1 рік. Під його керівництвом ми домоглися досить хороших результатів. Ми не сумніваємося в його знаннях і тренерських здібностях. Його відставка набуває актуальності після кожного матчу, в якому ми втрачаємо очки. Хочу заявити остаточно, що відхід Григорчука не актуальний. Якщо ми побачимо, що у нього проблеми з командою і футболістами, він безвідповідально ставиться до своєї роботи, результати у нього досить погані, тоді можна буде подумати про це. На сьогоднішній день це не може бути темою обговорення. Команда набрала в 4 матчах 10 очок. Так, нам теж хотілося б лідирувати, але це футбол. Час ще є.

Ми відстаємо від лідера на 10 очок, а в решти 13 турах можна набрати 39 очок. Просто потрібно вірити в успіх і домагатися результатів», - цитує Наджафова azerifootball.com.