Поль Погба: «Я виграю у будь-якому випадку »

Динамо Київ 12 Листопада, 18:13 1763
Поль Погба: «Я виграю у будь-якому випадку »
Центральний півзахисник «Ювентуса» та збірної Франції Поль Погба знаходить лише плюси навіть у поразці проти збірної України.

Про це він розповів в інтерв'ю France Football.

​– Якою буде атмосфера майбутніх двох зустрічей?

– Думаю, буде цікаво. Наша команда почуває себе добре після двох останніх матчів (проти Австралії 6-0 та Фінляндії 3-0) Ми будемо спокійно готуватися. Я сподіваюся, що ми зможемо виграти і потрапимо на Кубку світу.

– Останнім часом ви багато забиваєте за «Юве». Ви будете таким же продуктивним в збірній?

– Сподіваюся. Думаю, тренер викликав мене не заради навчання. Я, звичайно, зроблю все можливе.

– На якій позиції почуваєте себе комфортніше: опорний півзахисник чи атакуючий?

– В «Юве» я граю ближче до атаки. Але відійти в оборону мені зовсім не важко. Я комфортно себе почуваю в обох випадках. Ніякій позиції переваг не віддаю. Що дійсно важливо для мене, це просто бути на полі.

– Ви один з наймолодших гравців у збірній. Просите порад у старших?

– Звичайно. До гри я завжди раджусь зі старшими. І не лише з ними. Я також багато говорю з таким же молодим Рафом (Варан). Завжди добре знати і отримати інформацію, як саме підійти до гри. Для нас з Рафом ці матчі будуть особливими. Ми повинні справитись з величезним тиском відповідальності. Я сподіваюся, що все буде добре. Це теж досвід, так що я виграю у будь-якому випадку . Такий підхід робить мене щасливим.

– Якщо в п’ятницю не зіграєте – розчаруєтесь?

– Ні, це не було б розчаруванням. У нас є мета – потрапити на чемпіонат світу. Ті, хто вийдуть у старті повинні викластися на 100 %. Якщо залишусь на лавці – буду готовим підсилити гру. Головне – це перемогти.